Zamknij

Ewa Krawczyk chce udobruchać Krzysztofa juniora? Zaskakujące, co mu oferuje

07.10.2021 20:13
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior
fot. Lukasz Kalinowski/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Krawczyk zadbała o nagrobek dla Krzysztofa Krawczyka. Wdowa powiedziała, że chce spocząć obok męża, dlatego przygotowała już dla siebie miejsce we wspólnym grobowcu. Co ciekawe, pomyślała także o synu Krawczyka a swoim pasierbie, Krzysztofie Igorze, z którym nie ma ostatnio dobrych relacji.

Ewa Krawczyk w kwietniu została wdową. W Poniedziałek Wielkanocy stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka gwałtownie się pogorszył i nie udało się go uratować. Dla Ewy, która spędziła z artystą 36 lat, był to olbrzymi cios. Ostatnie pożegnanie nastąpiło na cmentarzu w Grotnikach niedaleko Łodzi. Grób legendarnego gwiazdora zamienił się morze kwiatów, zniczy i rekwizytów przyniesionych przez fanów.

Przez kolejne pół roku wdowa i wspierający ją menadżer Andrzej Kosmala zajmowali się sprawą nagrobka. Projekt miał być niezwykły jak na legendę estrady przystało. Wreszcie  w październiku na grobie Krzysztofa Krawczyka stanął okazały pomnik, na którym pojawił się wizerunek piosenkarza oraz krzyż z koroną cierniową. Jedno miejsce zostawiono puste. Jak się okazuje, czeka ono na Ewę Krawczyk, która pragnie w przyszłości spocząć obok męża. 

Ewa Krawczyk zarezerwowała kwaterę na cmentarzu dla Krzysztofa juniora 

Krawczykowie już dawno ustalili, że będą leżeć w jednym grobie. Ewa Krawczyk nie wyobraża sobie innego miejsca pochówku.

Miejsce żony jest przy mężu. Oczywiste jest, że kiedyś spocznę obok niego. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Tak ustaliliśmy z Krzysiem - powiedziała "Super Expressowi". 

Co ciekawe, wdowa pomyślała zawczasu także o swoim pasierbie, jedynym biologicznym dziecku Krzysztofa Krawczyka - Krzysztofie Igorze. Obecnie ich relacje nie są najlepsze. Od dnia pogrzebu narosło sporo napięć, które podsycił reportaż "Uwagi" o juniorze, mającym żyć w fatalnych warunkach ze skromnej renty inwalidzkiej, bez wsparcia ojca i macochy, a także zostać pominiętym w testamencie.

Ewa i Krzysztof junior toczą sprawę w sądzie, tymczasem wdowa postanowiła zabezpieczyć chorego na padaczkę pourazową pasierba na wypadek śmierci i wykupiła dla niego kwaterę w pobliżu grobu ojca.

Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to to miejsce jest dla niego - wyznała w rozmowie z "SE" Ewa Krawczyk.

Myślicie, że Krzysztof junior doceni gest macochy? 

Ewa Krawczyk straci połowę majątku po mężu? Zaskakujący zwrot w sprawie

EN_01496400_0021
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS