Zamknij

Ewa Minge ma nową fryzurę. Koniec z burzą loków!

Redakcja
20.09.2017 16:19
Ewa Minge zmieniła fryzurę
fot. Instagram

Projektantka Ewa Minge zdążyła już wszystkich przyzwyczaić do burzy loków na głowie. Fryzura ta, którą nosiła od kilku lat, była jej znakiem rozpoznawczym. Okazuje się jednak, że celebrytka zerwała z burzą loków i zmieniła fryzurę na całkiem inną.

O swojej metamorfozie Ewa Minge poinformowała fanów już kilka dni temu - oczywiście publikując kilka fotek z nowa fryzurą. Jeszcze na początku września projektantka przechadzała się po lesie z kręconymi kosmykami pod sportową czapką, a wczoraj wrzuciła kolejne już zdjęcie, na którym widać, co się zmieniło.

Z burzy loków pozostały krótko obcięte, postrzępione kosmyki, które nadają projektantce bardzo drapieżnego wyglądu. dla tych, którzy przyzwyczaili się do wyglądu Minge, to naprawdę ogromna zmiana. Zobaczcie sami.

Pod zdjęciami pełno komentarzy wyrażających zachwyt dla nowej fryzury projektantki, jednak pojawiają się też sugestie, że to tylko kolejna peruka - szczególnie że wśród nowych zdjęć pojawiło się również takie, na którym Minge pozuje w "klasycznych" dla siebie włosach.

Jak się Wam podoba taka odmiana?

RadioZET.pl/SA