Zamknij

Ewa Minge pokazała zdjęcia z liceum. „Byłam kawał kobity”

Redakcja
16.10.2018 13:02
Ewa Minge pokazała zdjęcia z liceum. „Byłam kawał kobity”
fot. Instagram:@eva_minge

Światowej sławy projektantka Ewa Minge podzieliła się na Instagramie swoimi zdjęciami z młodości. Z dużym dystansem podeszła do tego, jak wyglądała w czasach liceum. Internauci są zachwyceni i nie szczędzą Ewie komplementów. Podkreślają także, że bardzo ciężko ją rozpoznać.

Ewa Minge to projektantka, która może pochwalić się międzynarodową karierą. Współpracuje z największymi domami mody i najgorętszymi nazwiskami światowego modelingu. Słynne piosenkarki, aktorki i celebrytki z przyjemnością występują w zaprojektowanych przez nią kreacjach. Minge jest również bardzo rozpoznawalna ze względu na charakterystyczny typ urody oraz burzę kręconych, rudych włosów. Według samej Ewy jest to efekt tatarskich korzeni. Często pojawiają się głosy, że gwiazda nie stroni od zabiegów chirurgii plastycznej, a sama zainteresowana zdecydowanie zaprzecza tego typu plotkom. Jednak jej niedawny wpis sugeruje, że niedługo podda się operacji pod okiem kamer. Tymczasem jednak chwali się fanom swoimi zdjęciami z czasów liceum.

Jak Ewa Minge wyglądała w młodości?

W piątek, 12 października projektantka zamieściła na swoim profilu na Instagramie kilka fotografii, na których widać, jak wyglądała w młodości. Czarno-białe zdjęcia z okresu nauki w liceum skomentowała:

Ja, liceum i moje 75kg, byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity !!!....podobno najczęściej wyszukiwane w internetach »Ewa Minge w młodości«...właśnie odkopałam swoją młodość”.

Fani byli w szoku, ponieważ bardzo ciężko rozpoznać w dziewczynie ze zdjęć dzisiejszą Ewę Minge. Wielu internautów jednak było zachwyconych wyglądem młodej Ewy oraz faktem, że ta zdecydowała się na podzielenie fotografiami w sieci.

– Wow, troszkę się Pani zmieniła. Nigdy bym nie odgadła, że to młoda Ewa Minge! Cudna.

– Też piękna, lecz jakby zupełnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć, że to też pani, pani Ewuniu.

– Całkiem inna Ewa fajna roześmiana, nie poznałabym. Faktycznie kawał kobitki, a teraz taka kruszynka. Miłego weekendu życzę.

Być może pozytywne komentarze spowodują, że projektantka podzieli się większą liczbą zdjęć z młodości.

RadioZET.pl/MF