Zamknij

Ewa Minge przejdzie operację plastyczną przed kamerami? „Zmierzę się z legendą”

Redakcja
24.09.2018 14:59
Ewa Minge przejdzie operację plastyczną przed kamerami? „Zmierzę się z legendą”
fot. Instagram:@eva_minge

Ewa Minge to światowej sławy projektantka mody, współpracująca z największymi nazwiskami z branży. Jej charakterystyczna uroda nieraz wiązała się z zarzutami, że poddawała się operacjom plastycznym. Minge, która zdecydowanie dementowała plotki, opublikowała na Instagramie bardzo tajemniczy wpis. Czyżby chciała pokazać swoją pierwszą operację przed kamerami?

Ewa Minge to bez wątpienia postać znana na całym świecie. Pochodząca ze Szczecinka projektantka mody rozpoczęła swoją karierę w 1994 roku. Od tego czasu organizuje pokazy w największych stolicach mody, współpracuje ze sławnymi modelkami i modelami oraz celebrytami. Odpowiadała między innymi za wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej i projektowała ubrania dla lalek Barbie. W kreacjach jej projektu można było zobaczyć między innymi Paris Hilton, Ivanę Trump czy LaToye Jackson.

Z racji pochodzenia tatarskiego Minge może pochwalić się charakterystyczną urodą. Jednak wiele osób zarzuca jej, że charakterystyczne rysy twarzy zawdzięcza operacjom plastycznym. Projektantka odrzucała wszelkie zarzuty, skończyło się nawet na pozwie przeciwko jednemu z chirurgów plastycznych. Jak wyznała w programie „Pytanie na śniadanie”, nie jest jej łatwo żyć z tego typu opiniami.

– Jest mi przykro, że jestem taka brzydka. Przykro mi, że mam korzenie tatarskie. Przyzwyczaiłam się do tego. Nie jestem ofiarą operacji plastycznych i nieudanych liftingów twarzy, co mi się zarzuca notorycznie.

Ewa Minge chce pokazać swoją operację plastyczną?

Choć Ewa Minge broniła się przed zarzutami o korzystanie z chirurgii plastycznej, nigdy nie zarzekała się, że jest przeciwko korzystaniu z niej. Wiele wskazuje na to, że nadszedł czas, kiedy poważnie myśli o operacji. Opublikowany w sobotę na jej profilu na Instagramie wpis nie tylko zapowiada, że projektantka się jej podda, ale również pozwoli fanom śledzić jej etapy. Pod wymownym zdjęciem przedstawiającym dłoń ze skalpelem napisała:

Jakby to nie zabrzmiało zabawnie i fałszywie, to nigdy nie miałam potrzeby inwestycji czasu i pieniędzy w mój wygląd. To, że się nim bawiłam, było cechą towarzysząca mi od zawsze. W liceum, za komuny, co było niedopuszczalne, przefarbowałam jasne włosy na czarne. Lubiłam zmieniać fryzury, makijaże, jak i styl ubierania...taka domena artysty.

Patrząc na konsekwencje mojego podejścia i legendę, która wokół tematu urosła, postanowiłam zmienić podejście, a może zwyczajnie znaleźć czas dla siebie, pokazać jak się to robi i pomóc sobie oraz tysiącom kobiet w moim wieku przedłużyć sobie młodość głowy, duszy, serca i ciała. Starzenie się z godnością to starzenie się zgodnie ze sobą i swoim poczuciem szczęścia. Nie jest to mój kolejny biznes. Zmierzę się z legendą, bo zarzucanie mi setek kłamstw w tym temacie nie jest przyjemne. Jednym słowem, wkrótce wam pokażę, jak krok po kroku fakty doganiają legendę .
Pomimo ogromnych sukcesów i szczytów jakie osiągnęłam, czuje się ich zakładnikiem i czuje ,że przegrywam to, co najważniejsze-siebie. Miłej soboty kochani”.

Fani projektantki wsparli ją wieloma pozytywnymi komentarzami i z niecierpliwością czekają na więcej szczegółów dotyczących jej nowego projektu.

RadioZET.pl/gala.pl/MF