Zamknij

Ewa Minge zaliczyła wpadkę podczas farbowania włosów. "A wystarczyło nie kombinować" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.04.2020 15:28
Ewa Minge
fot. Instagram:@eva_minge

Ewa Minge już nie ma miedzianych włosów. Projektantka pomyliła się przy mieszaniu farb i uzyskała zupełnie inny odcień, niż chciała. Rezultat niefortunnej koloryzacji zaprezentowała na Instagramie. 

Ewa Minge od lat słynie z burzy miedzianych loków. Fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym i mimo że od czasu do czasu projektantka pokazuje się w krótkich perukach, szybko wraca do charakterystycznego wyglądu. Niestety przez błąd przy farbowaniu gwiazda pozbawiła się ulubionego koloru włosów. 

Ewa Minge nie ma już miedzianych włosów

Projektantka, podobnie jak inne gwiazdy, w czasie pandemii koronawirusa postanowiła sama zafarbować włosy w domu. Miała nadzieję, że uda jej się uzyskać taki sam odcień, jaki miała na głowie do tej pory. W tym celu skonsultowała recepturę z fryzjerką, u której zwykle przeprowadza koloryzację. Pech chciał, że pomieszała proporcje farb. 

Fryzjer w czasach kwarantanny. Halooo! To jak mam wymieszać te farby? Aaaa dwa do jednego. I te trzy dadzą ten, co chce ? Taki trochę mocniejszy miedziany? Dobra to robię! Tak, tak dam znać! Haloooo, Bożena?! Nie wyszedł taki miedziany tylko taki jakiś brąz kasztanowy chyba. Nie wiem, jak wyglądam! Nie krzycz na mnie! Dałam przecież dwa te brązy i jeden ten rudy! Jak to odwrotnie?!!! Dwa rude miałam dać??!!!! Przecież zapisałam gdzieś tu, czekaj... No tak... Miedziany, rudy płomienny i brązowy... Bożena, pomyliłam się... Jak to, co teraz? Teraz będę kasztanowata. Zmyje się kiedyś... Może - wspomina rozmowę z fryzjerką Ewa Minge.

Projektantka ma teraz wyraźnie ciemniejsze włosy, ale nie zamierza rozpaczać. Znalazła już plusy nowego odcienia. 

A wystarczyło nie kombinować. Cóż akurat w moim przypadku nie ma dramatu, lubię radykalne zmiany i nie płaczę nad rozlanym mlekiem. Łatwiej w tym kolorze dobrać różne clipy do włosów i tym podobne przedłużacze. Świat jest tak serio obecnie, że fryzjer domowy może być dobrym pretekstem do komedii. Oby tylko takie kolorowe problemy nam towarzyszyły - pocieszyła się Ewa Minge. 

RadioZET.pl/jw