Zamknij

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" urodziła. Pokazała urocze zdjęcie syna

Judyta Wanicka
18.12.2019 16:55
Ewa Mrozowska
fot. Instagram:@ewamrozowska.makeup

Ewa Mrozowska została mamą. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" urodziła pierwsze dziecko. Na świat przyszedł chłopiec. Jak ma na imię synek Ewy Mrozowskiej z TTV?

Ewa Mrozowska to znana makijażystka, która komentuje programy w show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Na kanapie zasiada z Sylwią Bombą, swoją najlepszą koleżanką, która w grudniu zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Wkrótce okazało się, że i Ewa Mrozowska spodziewa się dziecka. Gwiazda długo czekała na synka, któremu wyraźnie nie spieszyło się na świat. W końcu maluch pojawił się na świecie przed świętami.

Gogglebox: Ewa Mrozowska urodziła syna

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" powitała na świecie syna. Już kilka miesięcy temu gwiazda wybrała dla chłopca imię Leon. Malec już został oficjalnie przestawiony fanom na Instagramie. Ewa Mrozowska opublikowała urocze zdjęcie.

Słowa są zbędne - napisała krótko gwiazda "Gogglebox".

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i życzeniami zdrowia dla mamy i maluszka. Naturalnie pozdrowienia przesłały gwiazdy TTV m.in. Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba, Mateusz "Big Boy" Borkowski, Jacek Szawioła oraz trenerka Sylwia Szostak.

Zagłosuj

Podoba ci się imię Leon?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw