Zamknij

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w nowej fryzurze. To uczesanie może być hitem lata [FOTO]

Sylwia Wamej
02.06.2020 16:15
Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w nowej fryzurze. To uczesanie może być hitem lata [FOTO]
fot. Instagram.com/ Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zaszalała z fryzurą. Gwiazda hitu TTV zaprezentowała nowe uczesanie, które przypadło do gustu jej obserwującym. Niewykluczone, że taka fryzura będzie hitem tego lata.

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w nowej fyzurze. To uczesanie może być hitem lata

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” od kilku miesięcy świetnie łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Ewie między licznymi obowiązkami domowymi udaje się znaleźć czas dla siebie. Gwiazda „Gogglebox” pochwaliła się ostatnio modnym uczesaniem, którym zachwyciły się jej fanki.

Ewa wybrała iście słowiańską fryzurę, splecione włosy, które są jednym z wariantów warkoczy.

"Słowiańska krew. Uwielbiam takie fryzurki to i przyszpanuje z fotką. Kto lubi takie włoski? - zapytała swoje fanki Ewa.

Wielbicielki gwiazdy programu TTV są pod wrażeniem fryzury. Podziwiają ją również za świetną organizację czasu.

"Pełen szacun jak dla mnie . Nie wiem, jak to robisz, że masz czas na takie fryzury, makijaże i te zdjęcia ! Wiem, ile czasu to zajmuje" - zastanawiają się fanki.

Ewa Mrozowska niedawno po raz pierwszy świętowała Dzień Mamy i Dzień Dziecka

Niewykluczone, że taki słowiański splot, który ma na głowie Ewa, stanie się hitem lata 2020. Póki co dla Ewy numerem jeden w jej życiu jest jej synek. Niedawno gwiazda po raz pierwszy świętowała Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Kilka miesięcy temu Ewa przywitała na świecie synka - Leonka.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/SW