Zamknij

Ewa Pacuła wyszła za mąż po 13 latach związku. Kim jest ukochany modelki?

26.08.2021 15:03
Ewa Pacuła
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ewa Pacuła ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Była modelka oraz eksżona Przemysława Salety powiedziała "tak" Maciejowi Łuczakowi. Kim jest jej wybranek?

Ewa Pacuła po 13 latach związku wzięła ślub z Maciejem Łuczakiem. Była modelka doczekała się z nim dwójki dzieci - córek Zuzanny i Poli. W niedzielę Ewa podzieliła się z fanami radosną nowiną. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z uroczystości ślubnej, którą podpisała: "Powiedzieliśmy sobie tak". Pod fotografią posypało się mnóstwo gratulacji, również od kolegów z branży.

Zobacz też:  Przemysław Saleta przeżywa trudne chwile. Jego córka znów czeka na przeszczep

Ewa Pacuła wyszła za mąż po 13 latach związku. Kim jest ukochany modelki?

Ukochany Ewy Pacuły, Maciej Łuczak jest prezesem zarządu Smart Kid oraz wynalazcą Smart Kid Belt - urządzenia, które określane jest jako bezpieczniejsza alternatywa dla fotelików dziecięcych w samochodach. O swoim produkcie Łuczak opowiadał w m.in. "Pytaniu na śniadanie'. Łuczak na swoim koncie ma kilka nagród. Dostał m.in. tytuł "Rodzinnej Marki Roku 2019". Wcześniej ukochany Ewy Pacuły pracował dla polskiej fabryki produkującej foteliki samochodowe oraz kilku firm zagranicznych.

"Wcześniej pracowałem dla polskiej fabryki produkującej foteliki samochodowe i kilku firm zagranicznych. Poza zarządzaniem zajmowałem się dostosowywaniem urządzeń przytrzymujących, czyli w tamtym wypadku fotelików, do wymogów regulaminów obowiązujących na świecie. (...) Talent do tego odkryłem w sobie niedługo po rozpoczęciu pracy w branży" - mówił Łuczak w rozmowie z portalem Newseria.pl.

Ewa Pacuła wcześniej była żoną boksera Przemysława Salety, z którym doczekała się dorosłej już córki Nicole.