Zamknij

Ewa Skibińska nago w jeziorze. Aktorka pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

29.09.2020 15:03
Ewa Skibińska
fot. Viphoto/East News

Ewa Skibińska opublikowała odważne zdjęcia z planu zdjęciowego. Zmysłowe, lecz jednocześnie subtelne fotografie, na których aktorka kąpie się nago w jeziorze, wzbudziły spore zainteresowanie fanów.

Ewa Skibińska na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych, serialowych i teatralnych. Ostatnio gwiazdę można było oglądać w obrazie Netflixa "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Teraz aktorka kręci kolejny film, a zdjęciami z planu pochwaliła się na Instagramie.

Gwiazda pokazała kilka ujęć z planu filmowego, na którym kąpie się nago w jeziorze. Trzeba przyznać, że ujęcia z góry są bardzo zmysłowe, kobiece, ale jednocześnie delikatne. Skibińska nie zdradziła póki co żadnych szczegółów dotyczących nowego projektu. 

Ewa Skibińska nago w jeziorze Aktorka pokazała odważne zdjęcie z planu filmowego [FOTO]

Ewa Skibińska fanom najbardziej znana jest z ról w takich serialach jak m.in. "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "Plebania" oraz "Ślepnąc od świateł". Gwiazda od 2017 roku związana jest z Teatrem Powszechnym. W 2002 została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi, a w 2011 Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Prywatnie Ewa Skibińska jest mamą córki Heleny, ze związku z Krzysztofem Mieszkowskim.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl