Zamknij

Ewa Skibińska nago. 57-letnia aktorka pozuje bez bielizny. Przesadziła?

18.08.2020 10:11
Ewa Skibińska
fot. Tomasz Urbanek/East News

Ewa Skibińska to znana aktorka serialowa i filmowa. Jej ostatnie role mocno przykuły uwagę widzów, ale artystka nie tylko zawodowo wzbudza zainteresowanie. Jeden z jej ostatnich postów zaskoczył internautów. Gwiazda pokazała nagie selfie.

Ewa Skibińska cieszy się właśnie upragnionym odpoczynkiem w Grecji. Gwiazda jest nad wyraz zrelaksowana. Całkiem niedawno aktorka zwróciła na siebie uwagę angażem do serialu Netflixa "W głębi lasu" - a właściwie największą uwagę zwróciły jej usta. Fani od razu zauważyli, że wygląd twarzy aktorki istotnie się zmienił za sprawą powiększonej górnej wargi.

Ewa Skibińska zmieniła się nie do poznania. Fani zaskoczeni metamorfozą

Teraz, będąc na urlopie, Skibińska równie mocno koncentruje uwagę. Tym razem - publikując wyjątkowo intymne zdjęcie. Pozuje na nim naga, ukazując wyeksponowany i wydepilowany wzgórek łonowy.

Ewa Skibińska pozuje nago

W całej serii zdjęć, które niedawno aktorka umieściła w sieci, znalazło się ujęcie, wykonane w łóżku. Gwiazda pokazała tym razem jedynie dolne partie swojego ciała. Do fotki dodała m.in. hashtagi "bodypositive" czy #fiu #fiu.

Internauci są wyraźnie zaskoczeni zdjęciem - zarówno pozytywnie, jak i negatywnie.

"To się nazywa relaks. Super",

"Nie widzę w tym zdjęciu nic bulwersującego. Zdjęcie pięknej kobiety o pełnych kształtach" - pisze ktoś. Jednak wiele komentarzy ukazuje raczej zaskoczenie - niekoniecznie in plus.

"A po co to?", "Why?" - pytają internauci.

Jednak nie są to pierwsze zdjęcia tego typu, jakimi aktorka pochwaliła się w sieci. Wcześniej całkiem naga pozowała w leśnej scenerii, czy pokazała, że nie boi się takich zdjęć - ani negatywnych komentarzy. W końcu jest aktorką.

Ewa Skibińska kompletnie naga. Widać, że ma 56 lat?

RadioZET.pl/AS