Zamknij

Ewa Szykulska o swojej karierze: "Parę kobiet mnie opluło"

Sylwia Wamej
22.04.2020 09:59
Ewa Szykulska
fot. Viphoto/ East News

Ewa Szykulska w rozmowie z magazynem "Wysokie Obcasy Extra" opowiedziała o ciężkich momentach w swojej karierze. Za odważne role dostawało jej się od kobiet, które uważały, że aktorka deprawuje ich mężów. "Parę kobiet opluło mnie" - podkreśla 70-letnia aktorka.

Ewa Szykulska o trudnych momentach w jej karierze

Ewa Szykulska udzieliła wywiadu magazynowi "Wysokie Obcasy Extra", w którym opowiedziała o trudnych momentach w jej karierze. Odważne role przypłaciła nieprzyjemnymi słowami od innych kobiet, które uważały, że aktorka deprawuje ich mężów.

"Parę kobiet opluło mnie. Za swoich mężów. "Jak ku**a się pani zachowuje" – mówiły. – "Męża mi pani deprawuje". A że na ekranie, to już dla nich nie miało znaczenia" - wyznała w rozmowie z "Wysokie Obcasy Extra". Kobiety złościły się na aktorkę za m.in. odważną rolę w filmie "Pan samochodzik, i templariusze".

Ewa Szykulska bardziej jednak przejmowała się kompleksami związanymi ze swoim ciałem.

 "Krzywe nogi nastolatki i ciało. Ciała strasznie się wstydziłam. Bo kiedy idziesz brzegiem morza i widzisz, że wszyscy się gapią, to myślisz, że coś jest nie tak z tobą" - powiedziała w wywiadzie.

Ewa Szykulska: W jakich filmach zagrała?

Ewa Szykulska dała się poznać szerszej publiczności, występując w filmowych hitach lat 70. i 80. takich jak m.in. "Hydrozagadka", "Samochodzik i templariusze", "Dziewczyny do wzięcia", "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Jan Serce. Prywatnie zamężna jest ze Zbigniewem Pernejem.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie filmy?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

 

RadioZET.pl/Wysokie Obcasy Extra