Zamknij

Ewa Wachowicz pokazała pośladki. Była Miss Polonia zachwyciła "rubensowskimi" kształtami

Judyta Wanicka
13.01.2020 21:05
Ewa Wachowicz
fot. Instagram:@ewawachowicz

Ewa Wachowicz w bikini na egzotycznych wakacjach. 49-letnia gwiazda programów kulinarnych spędziła początek roku na Bali. Naturalnie pochwaliła się zdjęciami z rajskiej plaży. Na jednym z nich była Miss Polonia pochwaliła się swoimi ponętnymi kształtami. 

Ewa Wachowicz jest znaną prezenterką i producentką programów kulinarnych. Prowadziła autorski program "Ewa gotuje" na Polsacie i zasiadła w jury "Top Chefa". Drzwi do kariery otworzyło jej zdobycie w 1992 roku tytułu Miss Polonia oraz drugiej wicemiss świata. Pełniła także funkcję rzeczniczki prasowej rządu Waldemara Pawlaka. Mimo upływu lat Ewa Wachowicz wciąż ma sporo wdzięku i zachwyca urodą. A jak prezentuje się obecnie figura 49-letniej miss?

Ewa Wachowicz w bikini na Bali 

Niedawno Ewa Wachowicz spędzała urlop na Bali. Na jej Instagramie można było oglądać zdjęcia z rajskiej plaży, na której gwiazda "Top Chefa" pozowała w bikini. Robiła to chętnie, ponieważ jakiś czas temu udało jej się schudnąć. Na jednym ze zdjęć 49-letnia Ewa Wachowicz odważnie pokazała się od pasa w dół, dzięki czemu fani mogli zobaczyć jej krągłości w pełnej krasie. 

Niewiele kobiet w tym wieku decyduje się tak odważnie odsłaniać ciało na zdjęciach. Ale Była Miss Polonia uwielbia swoje kształty i nie ma oporów, by chwalić nim w sieci. Fankom taka postawa bardzo się spodobała. Pod zdjęciami Ewy Wachowicz w bikini pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Rubensowska piękność - oceniły ciało byłem miss fanki. Afrodyta mogłaby pozazdrościć - czytamy w komentarzach. 

RadioZET.pl/jw