Zamknij

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z młodości. Tak wyglądała w koronie Miss Polonia

Sylwia Wamej
07.04.2020 10:54
Ewa Wachowicz
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Ewa Wachowicz w ramach porządków postanowiła powspominać stare czasy i udostępnić zdjęcie z czasów, gdy piastowała tytuł Miss Polonia. Jak wtedy wyglądała?

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie w bikini z czasów, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia

Ewa Wachowicz w ramach porządków  i wolnego czasu postanowiła przejrzeć stare zdjęcia z czasów, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Autorka programów kulinarnych opublikowała fotografię, na której pozuje w panterkowym bikini i w koronie.

"Czy też w ramach porządków i wolnego czasu przeglądacie stare zdjęcia? Ja znalazłam takie... Pamiętacie? A może nie było Was na świecie... tak jak nie było jeszcze internetu" - napisała Ewa Wachowicz. W komentarzach fani podzielili się swoimi spostrzeżeniami. "Piękna i mądra" - skomentowała zdjęcie Agata Młynarska. "W tym roku się urodziłam",  "wszyscy byliśmy piękni w latach 90", "miałam to zdjęcie z autografem" - piszą fani w komentarzach.

Ewa Wachowicz: Kariera Miss Polonii

Ewa Wachowicz tytuł Miss Polonia zdobyła w 1992 roku. Kilka miesięcy później udało się jej zdobyć tytuł wicemiss w konkursie Miss World. Gwiazda była też rzeczniczką rządu Waldemara Pawlaka. Założyła też firmę producencką. Ewa Wachowicz prowadzi autorski program na Polsacie - "Ewa gotuje".

Prywatnie Ewa Wachowicz jest mamą córki Aleksandry, ze związku z Przemysławem Osuchowskim.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/a na Instagramie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW