Zamknij

Ewa Wachowicz spisała testament. Co dzieje się z gwiazdą?

Redakcja
06.09.2018 15:43
Ewa Wachowicz
fot. Instagram

Ewa Wachowicz to, obok Magdy Gessler, kolejna gwiazda kulinariów, która osiągnęła w tej branży duży sukces. Niedawno udało się jej spełnić marzenie: otworzyć pierwszą restaurację. Wachowicz ujawniła jednak, że spisała testament. Czy są powody do niepokoju?

Już lata temu była Miss Polonia Ewa Wachowicz zdecydowała się oddać kulinariom. Już w 2007 roku prowadziła swój pierwszy program kulinarny "Ewa gotuje", a potem została m.in. jurorką kulinarnego show "Top Chef". Niedawno otworzyła swoją pierwszą restaurację, w której - co ciekawe - gościli już nawet Agata i Andrzej Dudowie. Zdaje się, że wszystko układa się jej pomyślnie. Tymczasem w wypowiedzi dla "Faktu" gwiazda oznajmiła, że... spisała testament.

Ewa Wachowicz spisała testament

Czy coś się dzieje ze zdrowiem restauratorki? Okazuje się, że wszystko z powodu nietypowej pasji, której gwiazda się oddaje. Chodzi o... wspinaczkę. Okazuje się, że Ewa Wachowicz tak bardzo oddała się swojej pasji, że, jej zdaniem, konieczne jest poukładanie wszystkich spraw.

"Uważam, że wszystkie sprawy doczesne należy mieć zabezpieczone w każdej chwili życia" - zdradziła. Jak twierdzi, to rodzice wpoili jej troskę o sprawy formalne. Choć gwiazda ma 48 lat, to z rozwagą podchodzi nie tylko do górskich wypraw, ale i do zwykłej codzienności.

"Mam trochę biznesów i muszę o to zadbać. Nauczyli mnie tego podejścia rodzice. Zresztą niekoniecznie trzeba jechać w góry, by się coś stało. Przecież nawet gdy spacerujemy ulicą, może nam się coś przydarzyć" – zdradza "Faktowi". "Mam rodzinę, którą kocham, więc mam dla kogo być na tej ziemi. Nie ryzykuję niepotrzebnie. Dostałam kiedyś od córki książkę górską, w której napisała: „Mamo, pamiętaj, że góra jest dopiero wtedy zdobyta, kiedy do mnie szczęśliwie powrócisz" - dodaje.

Życzymy więc Ewie Wachowicz samych udanych wypraw - i oczywiście bezpiecznych powrotów.

RadioZET.pl/Fakt/SA