Zamknij

Ewa Wachowicz zmieniła fryzurę na lato. "Koniec z suszarką i układaniem włosów" [FOTO]

02.07.2020 15:33
Ewa Wachowicz
fot. Instagram/@ewawachowicz

Ewa Wachowicz pochwaliła się na Instagramie nową, szaloną fryzurą. Była Miss Polonia, restauratorka i gwiazda programów kulinarnych postawiła na bardzo naturalny wygląd.

Ewa Wachowicz postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z ciekawej metamorfozy. Znana restauratorka i gwiazda programów Polsatu zdecydowała się zmienić swój wygląd na lato. Dotychczasowe idealnie ułożone włosy zastąpiła burza lekkich, naturalnych loków. Była Miss Polonia stwierdziła, że w najbliższym czasie nie ma ochoty znów sięgać po suszarkę czy prostownicę.

- Wakacyjnie! Koniec z suszarką i układaniem włosów! Niech będą, jakie chcą #włosy #naturalnie #poranek - dodała w opisie pod opublikowanym zdjęciem.

Zobacz także: Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z młodości. Tak wyglądała w koronie Miss Polonia

Ewa Wachowicz pokazała nową fryzurę

Fotografia Ewy Wachowicz w nowej fryzurze bardzo spodobała się jej obserwatorom. Profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 130 tys. osób. Fani są zgodni, że w naturalnej burzy loków gwiazda prezentuje się rewelacyjnie.

- Ewa, mogłabyś zapomnieć o układaniu włosów przez miesiąc i nadal będziesz piękna!

- Mokra włoszka, pięknie.

- Ślicznie pani w takich włosach, dziewczęco i swobodnie.

- Wniosek jeden, ma Pani piękne włosy - czytamy w komentarzach.

Na kolejnych opublikowanych zdjęciach widzimy, że Ewa trzyma się postanowienia i nie prostuje swoich pięknych loków. Jak Wam się podoba w tym wydaniu?

Posłuchaj podcastu