Zamknij

Gwiazda "Warsaw Shore" jadła przeterminowane jedzenie. Ewelina Kubiak zaliczyła wpadkę

Maciej Friedrich
11.07.2019 15:44
Gwiazda "Warsaw Shore" jadła przeterminowane jedzenie. Ewelina Kubiak zaliczyła wpadkę
fot. Instagram:@ewel0na

Ewelina Kubiak, znana z programu "Warsaw Shore" opublikowała zdjęcie, na którym promuje firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym. Celebrytka zaliczyła jednak wpadkę, ponieważ reklamowane przez nią jedzenie było przeterminowane. Fani Eweliny ruszyli jej na ratunek.

"Warsaw Shore" to kontrowersyjny program, który emitowany jest na antenie MTV Polska od 2013 roku. Show, w którym grupa osób kochających imprezy obserwowana jest przez kamery, wzbudza wciąż niemałe kontrowersje. Zarzuca mu się propagowanie rozwiązłości, pokazywanie osób pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz promowanie patologicznych zachowań. Nie zmienia to faktu, że uczestnicy programu stali się w niektórych kręgach celebrytami. Tak stało się między innymi w przypadku Eweliny Kubiak, którą na Instagramie obserwuje ponad 295 tysięcy osób. Celebrytka wykorzystuje popularność do zarabiania na promowaniu produktów. Ostatnio zaliczyła jednak wpadkę.

Ewelina z "Warsaw Shore" reklamuje jedzenie po terminie

We wtorek 9 lipca na profilu Eweliny na Instagramie pojawił się post, w którym celebrytka reklamuje fanom jedną z marek zajmujących się cateringiem dietetycznym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie szczegół, którego dopatrzyli się fani. Okazało się, że data przydatności do spożycia posiłku minęła dwa dni przed publikacją zdjęcia. W komentarzach część fanów nie oszczędzała Eweliny.

- Trochę po dacie ważności, ale ważne, że lans jest. Smacznego.

- Przeterminowany pewnie je starocie, a później biegunka.

- Podwieczorek na śniadanie… Do tego przeterminowany.

Wielbiciele Kubiak ruszyli jej na ratunek i argumentowali, że zdjęcie mogło zostać zrobione wcześniej i opublikowane nawet po kilku dniach. Ciężko odmówić im logiki, niemniej gwiazda "Warsaw Shore" z pewnością nie dopilnowała wszystkiego.

ZOBACZ:  Anna Mucha trafiła do szpitala. To wina diety pudełkowej?

Zagłosuj

Co sądzisz o "Warsaw Shore"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF