Zamknij

Ewelina Lisowska odsłoniła dekolt w kusym stroju kąpielowym. Fani porównują ją do Marilyn Monroe

09.06.2021 12:09
Ewelina Lisowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ewelina Lisowska podzieliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji. Piosenkarka od kilku dni odpoczywa we Włoszech, co relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Nowe fotografie w odważnym stroju kąpielowym przykuły uwagę jej fanów.

Ewelina Lisowska korzysta z pięknej pogody w słonecznych Włoszech. 29-letnia piosenkarka od kilku dni dzieli się na Instagramie zdjęciami z urlopu. Gwiazda nie szczędzi fanom pięknych widoków, a tym razem zdecydowała się opublikować fotografie z plaży. Wokalistka znana z przebojów "W stronę słońca" oraz "Nieodporny rozum" pokazała się w odważnym stroju kąpielowym, który podkreśla jej dekolt. Przy okazji odniosła się do ostatniego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, która mówiła o "modzie na brzydotę". Lisowska podkreśla, że lubi siebie naturalną i "niedoskonałą".

- Czasami zbyt wiele niepotrzebnych emocji krąży między nami kobietkami i zamiast nas łączyć, coś dzieli. Pozwólmy sobie na chwile słabości, rozczochrane włosy, dodatkowe kilogramy, spadek wagi i wszelkie inne niedoskonałe sprawy. Życie nie jest wyidealizowanym obrazkiem, więc nie trzeba udawać, że robi się pranie we włosach nakręconych na lokówkę. Im jestem starsza, tym bardziej wiem, że siła kobiety jest właśnie w tych rozczochranych włosach [...] Lubię podkreślać swoją kobiecość, ale nie da się ukryć, że najbardziej szczęśliwa jestem w dresie. Niech każda będzie taka jaką chce być. Różnie się toczy nasze życie, a piętnowanie kogokolwiek za niedopasowanie do standardów nie jest w porządku. I tak na koniec dnia się wszystkie pomarszczymy, bo takie jest właśnie życie... Bylebyśmy tylko były zdrowe, szczęśliwe i tych zmarszczek mogły doczekać, żyjąc tak jak lubimy - dodała w opisie zdjęcia.

Zobacz także:  Ewelina Lisowska zdradziła, ile teraz waży. "Nigdy w życiu tyle kilogramów nie miałam"

Ewelina Lisowska w stroju kąpielowym. Fani zachwyceni

Zdjęcia Eweliny Lisowskiej spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. Fani docenili także jej wkład w dyskusję na temat samoakceptacji.

- Cudowne słowa, a zarazem sama prawda.

- Wow! Pięknie to napisałaś.

Ewelina Lisowska niedawno przyznała, że przytyła kilka kilogramów. Choć początkowo wokalistka miała problem z zaakceptowaniem nowego wyglądu, teraz czuje się dobrze w swoim ciele, które nabrało kobiecych kształtów. Internauci porównują jej wygląd do kultowej aktorki i modelki Marilyn Monroe, która uznawana była za ideał kobiecości.

- Nasza polska Marilyn Monroe.

- Pięknie wyglądasz.

- Idzie się zakochać!

Wam też podobają się te zdjęcia?