Zamknij

Ewelina Lisowska odsłoniła smukłe ciało w zmysłowym bikini: "Rakieta"

15.09.2020 12:23
Ewelina Lisowska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Ewelina Lisowska uraczyła swoich fanów zdjęciem w bikini. Gwiazda pokazała fotografię z gorących Włoch, odsłaniając tatuaże oraz zgrabne ciało. Fani byli zachwyceni i zasypali Ewelinę komplementami.

Ewelina Lisowska wybrała się na wakacje do gorących Włoch. 29-letnia gwiazda w najnowszym wpisie przyznała, że dużo bardziej od leżenia na plaży, woli aktywny wypoczynek, podczas którego może zwiedzać i próbować lokalnych przysmaków.

"Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu.  Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki" - wyznała gwiazda na Instagramie.

Ewelina Lisowska pokazała się w zmysłowym bikini. Fani: "Petarda"

Do wpisu Ewelina dołączyła zdjęcie, na którym pozuje w czerwonym bikini. Fani zgodnie stwierdzili, że gwiazda wygląda perfekcyjnie. "Wow, najpiękniejsza", "ale piękne ciało", "rakieta", "idealna figura", "idealne ciało"  - komplementują pod zdjęciem wielbiciele Eweliny Lisowskiej.

Ewelina Lisowska kocha podróże, co zresztą możemy zobaczyć na jej Instagramie. Piosenkarka tegoroczne wakacje spędziła w Chorwacji, na Węgrzech i Włoszech. Oprócz barwnych widoków, na Instagramie nie brakuje pięknych zdjęć samej zainteresowanej.

Ewelina Lisowska szerszej publiczności znana jest ze swojego udziału w programie "X Factor", w którym dotarła do półfinału.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl