Zamknij

Ewelina Lisowska pochwaliła się nowym partnerem. To były narzeczony Joanny Opozdy [FOTO]

20.09.2021 17:16
Ewelina Lisowska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Ewelina Lisowska opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Aktualnym wybrankiem wokalistki jest Andi Mancin - rajdowiec, który kilka lat temu był związany z Joanną Opozdą, obecnie żoną Antka Królikowskiego. 

Ewelina Lisowska szturmem zdobyła show-biznes po udziale w "X Factorze" i wydaniu kilku piosenek, które podbiły krajowy rynek muzyczny. Sukces utworów "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca" zapewnił jej status jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny pop, a za sprawą reklamy pewnej sieci marketów RTV/AGD melodię jej hitu nuciła cała Polska. 

Ale 30-letnia piosenkarka wzbudza zainteresowanie nie tylko za sprawę swojej działalności muzycznej. Niedawno Lisowska przeszła spektakularną metamorfozę, przybierając na wadze kilka kilogramów i zostając blondynką. Równie głośno jest o jej związkach. Artystka spotykała się m.in. z klawiszowcem Afromental Bartoszem Śniadeckim. Od pewnego czasu media donoszą, że nowym ukochanym Eweliny Lisowskiej jest Andrzej "Andi" Mancin, były narzeczony Joanny Opozdy

Ewelina Lisowska pokazała partnera. Kim jest Andi Mancin? 

Po długich spekulacjach tabloidów Ewelina Lisowska zdecydowała się pokazać partnera na Instastories. Gwiazda zamieściła wspólne zdjęcie z wypoczynku w Chorwacji, na którym pojawia się nie kto inny, tylko rzeczony Andi Mancin. 

Nowy partner Eweliny Lisowskiej jest w połowie Włochem. Startował m.in. w zawodach snowboardowych i motocrossowych, jest także rajdowcem biorącym udział w wyścigach. Kilka lat temu Mancin wystąpił w kulinarnym show TVN "Ugotowani". Na YouTube prowadzi "Project 176" poświęcony motoryzacji i sportom ekstremalnym. 

Andi Mancin w przeszłości był związany z Joanną Opozdą. Nastąpiły nawet zaręczyny, lecz uczucie pary nie przetrwało. Dzisiaj Joanna jest szczęśliwą żoną Antka Królikowskiego, zaś Andi pomyślnie układa sobie relację z Eweliną Lisowską. 

Pudelek: Joanna Opozda potwierdziła ciążę na planie nowego filmu. "Zaczyna zmieniać się ciało"