Zamknij

Ewelina Lisowska pokazała młodszą siostrę. Fani: "Ale jesteście podobne"

Sylwia Wamej
29.01.2020 15:55
Ewelina Lisowska
fot. Instagram.com/ Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska chętnie publikuje na swoim profilu zdjęcia z przyjaciółmi i bliskimi osobami. Ostatnio zaprezentowała się w towarzystwie młodszej siostry - Aleksandry. Fani są zachwyceni podobieństwem obu sióstr.

Ewelina Lisowska pokazała młodszą siostrę Aleksandrę

Ewelina Lisowska, choć jest bardzo aktywna na Instagramie, do tej pory nie pokazywała zdjęć swojego rodzeństwa. Tym razem zdecydowała się opublikować wspólną fotografię z młodszą siostrą - Aleksandrą. Napisała też, jakie dziś mają relacje obie siostry.

"Pamiętam, jak 10 lat temu wyrzucałam ją z pokoju, kiedy przychodzili znajomi. Dzisiaj razem możemy napić się wina, pogadać i pokręcić sobie loki ?? Jak dogadujecie się ze swoim rodzeństwem?" - zapytała swoich fanów Ewelina Lisowska.

Zdjęcie sióstr Lisowskich wywołało euforię wśród fanów, którzy zwracają uwagę na duże podobieństwo u sióstr. "Ślicznie wyglądacie", "pięknie wyglądacie",  "bardzo podobne jesteście", "super razem wyglądacie" - piszą wielbiciele Eweliny Lisowskiej.

Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem Eweliny Lisowskiej

Wygląda na to, że po latach siostry Lisowskie mają ze sobą świetny kontakt, a wszystkie młodzieńcze kłótnie i sprzeczki poszły w niepamięć.

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Aleksandra Lisowska przyznała, że gdy starsza siostra stała się sławna, sporo osób zaczepiało Ewelinę, prosząc o autografy. Sytuacje miały miejsce na przykład wtedy, gdy wszystkie siostry były razem.

"Początki były trudne, bo, kiedy Ewelina stała się sławna, dużo osób nas zaczepiało i prosiło o autografy. To było uciążliwe" - powiedziała Aleksandra Lisowska. Ewelina oprócz Oli ma też siostrę Alicję.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW