Zamknij

Ewelina Lisowska pokazała zmysłowe zdjęcie z wakacji. Przyznała też, że przytyła [FOTO]

16.07.2020 08:34
Ewelina Lisowska pokazała zmysłowe zdjęcie z wakacji. Przyznała też, że przytyła [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ewelina Lisowska spędza wakacje w Chorwacji. Gwiazda pochwaliła się zmysłowym zdjęciem z letniego wypoczynku. Przyznała też, że przytyła kilka kilogramów.

Ewelina Lisowska pokazała zmysłowe zdjęcie z chorwackich wakacji [FOTO]

Ewelina Lisowska w tym roku wybrała odpoczynek w pięknej Chorwacji. Gwiazda dokumentuje wyjazd na swoim Instagramie, prezentując radosne i słoneczne zdjęcia. Ostatnio opublikowała zmysłową fotografię, na której zapozowała w bardzo krótkich szortach, odsłaniających umięśnione nogi. Gwiazda przyznała też, że przez ostatni czas przybyło jej kilka kilogramów. "Tak, wiem przytyłam. Życie" - skomentowała zdjęcie.

Fani zgodnie przyznali, że Ewelina nawet jeśli przytyła kilka kilogramów, wygląda zdrowo i promiennie. "W którym miejscu przytyłaś ??? Masz świetną figurkę ... widać szczupłe łydki ...",  "moim zdaniem wyglądasz nawet lepiej", "pięknie wyglądasz ", "przytycie czasami jest na plus, piękne kształty" - komentowali.

Wyjazd do Chorwacji z pewnością służy Ewelinie Lisowskiej, która na zdjęciach wygląda na bardzo szczęśliwą. Z jej opisów do fotografii można też wywnioskować, że chorwacki Dubrownik jest jednym z jej ulubionych europejskich miast.

Ewelina Lisowska: Gdzie wystąpiła?

Ewelina Lisowska dała się poznać widzom w 2012 roku, kiedy to wystąpiła w programie "X Factor". Choć zajęła czwarte miejsce, po programie udało się jej zaistnieć w polskim show-biznesie. Jej ostatnia płyta ukazała się w 2018 roku. Gwiazda skupia się też na działalności pozamuzycznej.

Użyczyła głosu Natalii w filmie animowanym "Rysiek Lwie Serce" Kopciuszkowi w filmie animowanym ". Książę Czaruś". 28-letnia gwiazda znana jest również jako ambasadorka marki sklepów Media Expert.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl