Zamknij

Ewelina Lisowska zakochana. Spotyka się z byłym narzeczonym Joanny Opozdy?

26.08.2020 14:38
Ewelina Lisowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ewelina Lisowska zakochana? Według medialnych doniesień wokalistka spotyka się z Andrzejem Mancinem, który był zaręczony z Joanną Opozdą, obecną partnrką Antoniego Królikowskiego. Czyżby pojawiła się kolejna głośna para krajowego show-biznesu?

Ewelina Lisowska przebojem wdarła się na krajowy rynek muzyczny. Młoda wokalistka udzielająca się w zespole Nurth reprezentująca raczej niszowy w kraju gatunek post hardcore zaistniała w świecie muzyki pop dzięki udziałowi w programach muzycznych. Po dwóch nieudanych próbach w "Mam talent!" została dostrzeżona w "X Factor", gdzie dotarła do półfinału. Świetne występy zapewniły jej rozgłos oraz zainteresowanie wytwórni, niedługo potem Ewelina podpisała kontrakt i wydała płytę, odchodząc od mocnego grania na rzecz radiowych hitów.

Grzeczniejsza odsłona Lisowskiej okazała się strzałem w dziesiątkę, hity takie jak "Nieodporny rozum" czy nucone do dziś "W stronę słońca" uczyniły z Eweliny jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Pokazała, że poza głosem posiada talent do tańca, wygrywając w 4. edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej przez Polsat. Wystąpiła także w "Twoja twarz brzmi znajomo" gdzie zajęła trzecie miejsce. Choć ostatnio nieco przycichło o jej muzycznej karierze, Ewelina nadal cieszy się dużym zainteresowaniem fanów oraz mediów. Teraz zainteresowanie to może wzrosnąć, pojawiły się bowiem informacje, że wokalistka spotyka się z byłym narzeczonym Joanny Opozdy.

 Joanna Opozda odpowiada na zaczepkę Julii Wieniawy. Ostra riposta: "Może to ona szuka inspiracji"

Ewelina Lisowska spotyka się z Andrzejem Mancinem? To były narzeczony Joanny Opozdy

W mediach zawrzało, gdy pojawiła się informacja, że Ewelina Lisowska spotyka się z Andrzejem Mancinem. Choć żadne z nich nie potwierdziło tej informacji, uważni obserwatorzy mediów społecznościowych dostrzegli, że Ewelina i Andrzej w tym samym czasie oznaczają się w tych samych miejscach. Portal Pudelek poinformował, że wokalistka i kierowca rajdowy są parą. Mancin poza sportem zajmuje się także gotowaniem, mogliśmy zobaczyć go w jednym z odcinków programu "Ugotowani".

Medialnym doniesieniom pikanterii dodaje fakt, że dwa lata temu Andrzej miał być zaręczony z Joanną Opozdą, aktorką i nową partnerką Antoniego Królikowskiego. To właśnie on miał wręczyć jej pierścionek wart 100 tysięcy złotych, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Sama Joanna nie ujawniła nigdy tożsamości ukochanego, ale wyraźnie była łączona z osobą Mancina. Czyżby były ukochany aktorki odnalazł szczęście w ramionach pięknej wokalistki?

 Joanna Opozda jest bardzo zazdrosna o Antka Królikowskiego. Musiał pousuwać zdjęciach byłych