Zamknij

Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia [FOTO]

Maciej Friedrich
21.02.2020 20:33
Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia [FOTO]
fot. Piotr Matusewicz/East News

Ewelina Lisowska zachwyca nie tylko wokalnym talentem, ale także urodą i figurą. Wokalistka opublikowała w sieci zdjęcia z urlopu na Dominikanie, które zachwyciły fanów artystki. 

Ewelina Lisowska szturmem wdarła się do polskiego świata muzycznego. Uczestniczka "Mam Talent" i "X Factor" podbiła rynek singlem "W stronę słońca" i zyskała ogromną popularność. Poza działalnością muzyczną wokalistka zachwyciła także talentem tanecznym, wygrywając w 2015 roku w finale "Tańca z gwiazdami". Wiele osób komplementowało figurę artystki, która bardzo dużą wagę przykłada do dbania o formę. Trenuje między innymi kick-boxing. 

Ewelina Lisowska pokazała młodszą siostrę. Fani: "Ale jesteście podobne"
 

Ewelina Lisowska w bikini. Gwiazda pokazała odważne zdjęcia

 29-letnia Lisowska postanowiła wybrać się na urlop i wyleciała na słoneczną Dominikanę. Wokalistka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wypoczynku. Fotografie budzą zachwyt internautów. Nic w tym dziwnego, Ewelina pozuje między innymi w kusym bikini, które odsłania jej wysportowane ciało. Pod zdjęciami nie brakuje komentarzy wielbicieli Lisowskiej, którzy rozpływają się nad jej figurą. 

- Ooo cudownie wyglądasz, bardzo zmysłowo i seksownie.  Idealna figura,

- Ślicznie! Najpiękniejsza polska gwiazda. 

- Jak zawsze przepiękna - czytamy,

Ewelinie życzymy miłego wypoczynku i gratulujemy świetnej formy. 

RadioZET.pl?MF