Zamknij

Ewelina Lisowska zachwyca w bikini. Zdjęcie z plaży rozgrzało internautów [FOTO]

08.03.2021 18:51
Ewelina Lisowska
fot. VIPHOTO/East News

Ewelina Lisowska zaprezentowała swoim fanom serię zdjęć z wakacji. Piosenkarka zaprezentowała się na rajskiej plaży w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Złożyła swoim obserwatorkom wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Ewelina Lisowska, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd i celebrytów, zdecydowała się na wakacje za granicą. Piosenkarka zastąpiła smutną, zimową aurę na rajskie widoki i wylegiwanie się w promieniach słonecznych. Wcześniej podobny sposób wypoczynku w tropikach wybrały m.in. Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Dorota Rabczewska.

Od kilku dni to Ewelina Lisowska zachwyca internautów zdjęciami z wakacji. Piosenkarka wybrała się do Tulum w Meksyku, gdzie może w spokoju ładować baterie na kolejne miesiące ciężkiej pracy. Nawet na urlopie nie zapomina jednak o swoich fanach. Ostatnie fotki w bikini rozgrzały jej obserwatorów.

Zobacz także:  Ewelina Lisowska w bikini robi aniołki na śniegu. "Gorrrąca kobieta" [WIDEO]

Ewelina Lisowska kusi w stroju kąpielowym [FOTO]

Ewelina Lisowska od kilku dni publikuje zdjęcia w stroju kąpielowym. Wokalistka może pochwalić się piękną, zgrabną figurą. Sama przyznaje jednak, że nie jest idealna. W ostatnim wpisie złożyła wyjątkowe życzenia swoim obserwatorkom z okazji Dnia Kobiet.

- Jestem kobietą. Pozwalam sobie przytyć, mieć cellulit, nie posprzątać, nie ugotować obiadu. Moje szczęście jest poza zasięgiem internetu. Życzę Wam, kochane Panie, żebyście częściej pozwalały sobie na bycie nieidealnymi, a to, co mówią inni, miały w "czterech literach". Internet karmi nas złudną perfekcją, więc nie dajmy się zwariować. Bądźmy fajnymi babkami - napisała Ewelina Lisowska.

Internautki doceniły piękne życzenia od Lisowskiej. Nie kryją także podziwu jej figurą. Profil gwiazdy zalała fala komplementów.

- Piękne, zdrowe ciało, gratuluję efektu ciężkiej pracy. Wyglądasz wspaniale.

- Wow!

- Słodkości.

- Pięknie wyglądasz - komentują fani.

Wam też podobają się zdjęcia Eweliny Lisowskiej?