Zamknij

Aktorka Polsatu miała wypadek na planie serialu. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim

02.06.2021 13:06
Ewelina Ruckgaber
fot. Piotr Molecki/East News

Ewelina Ruckgaber, aktorka znana z "Gliniarzy", miała wypadek na planie serialu. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim. W jakim jest stanie?

Ewelina Ruckgaber to polska aktorka, prezenterka i wokalistka, która znana jest obecnie przede wszystkim ze swojej roli w serialu "Gliniarze", w którym gra młodą aspirant sztabową Natalię Nowak. Aktorka jednak na ekranach gości już od wielu lat i mało kto pamięta, że debiutowała w 1999 roku rolą Agaty w bardzo popularnym wtedy serialu "Tata, a Marcin powiedział" ze świetnymi rolami Piotra Fronczewskiego oraz Mikołaja Radwana.

Zobacz także:  Tata, a Marcin powiedział: jak zmienił się Mikołaj Radwan i co dziś porabia? [FOTO]

Ewelina Ruckgaber miała wypadek na planie "Gliniarzy"

"Gliniarze" to jeden z popularniejszych serialu typu docu-crime, opowiadający o pracy funkcjonariuszy stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji. W ramówce Polsatu gości już od dawna. Właśnie wyemitowany został dziesiąty już sezon produkcji. Od samego początku gra w nim Ewelina Ruckgaber, która dzięki serialowi znalazła też wielką miłość, związała się bowiem z Łukaszem Strzałką, który wciela się w rolę młodszego aspiranta Michała Rafalskiego.

Podczas zdjęć do 11. sezonu produkcji Ruckgaber miała wypadek, który skutkował mocną kontuzją nogi. Aktorka miała wziąć udział w pływackich mistrzostwach Polski aktorów, ale z tego powodu musiała zrezygnować. Na wydarzeniu pojawiła się, by kibicować swojemu chłopakowi. Musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, co zaniepokoiło fanów. Na szczęście kontuzja nie jest na tyle poważna, by aktorka obawiała się o swoją przyszłość. Jak zauważyła na Instagramie, jest teraz zdana na pomoc chłopaka i nie może nawet zrobić sobie herbaty. Nie wiemy, co dokładnie przydarzyło się aktorce, jednak ona sama powrót do zdrowia widzi optymistycznie.

"Mam nadzieję, że to szybko minie" - podsumowuje.