Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewelina Sienicka nową żoną Piotra Kupichy. Piosenkarz zaskoczył drugim ślubem

22.08.2018 12:56

Piotr Kupicha i jego partnerka Ewelina Sienicka wzięli potajemny ślub! Lider zespołu Feel stanął na ślubnym kobiercu już kilka tygodni temu, ale informacje o tym fakcie do mediów trafiły dopiero teraz. Kim jest Ewelina Sienicka, druga żona Kupichy?

Ewelina Sienicka i Piotr Kupicha fot. TRICOLORS/East News

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka związani są ze sobą już od pięciu lat. Podobno uczucie przyszło do nich nagle i piosenkarz całkiem stracił dla kobiety głowę. Szybko podjął decyzję o przeprowadzce z Katowic do Warszawy. Wszystko po to, by móc spędzać z Eweliną więcej czasu. To, że dla obydwojga od początku był to poważny związek, udowodniło przyjście na świat ich córki Jagody. Dziś dziewczynka ma już cztery lata, a oni zdecydowali się zalegalizować swój związek.

Jak informuje „Super Express”, ślub odbył się trzy tygodnie temu i była to skromna ceremonia w gronie rodzinnym. Choć sami małżonkowie nie zabrali na ten temat głosu, to o sprawie poinformował menedżer piosenkarza.

— Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Kochają się i to jest najważniejsze — cytuje „Super Express”.

Ewelina Sienicka: kim jest żona Piotra Kupichy?

29-letnia Sienicka jest II vice Miss Polonia 2007 i pochodzi z Białegostoku. Podobno to dla niej Piotr Kupicha rozwiódł się z pierwszą żoną, Agatą, bo jego trzecie dziecko przyszło na świat zaledwie pięć miesięcy po rozwodzie.

Z małżeństwa z Agatą Fręś Piotr Kupicha ma dwóch synów.

Gratulujemy młodej parze!

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń