Zamknij

Ewelina Sienicka nową żoną Piotra Kupichy. Piosenkarz zaskoczył drugim ślubem

Redakcja
22.08.2018 12:56
Ewelina Sienicka i Piotr Kupicha
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Kupicha i jego partnerka Ewelina Sienicka wzięli potajemny ślub! Lider zespołu Feel stanął na ślubnym kobiercu już kilka tygodni temu, ale informacje o tym fakcie do mediów trafiły dopiero teraz. Kim jest Ewelina Sienicka, druga żona Kupichy?

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka związani są ze sobą już od pięciu lat. Podobno uczucie przyszło do nich nagle i piosenkarz całkiem stracił dla kobiety głowę. Szybko podjął decyzję o przeprowadzce z Katowic do Warszawy. Wszystko po to, by móc spędzać z Eweliną więcej czasu. To, że dla obydwojga od początku był to poważny związek, udowodniło przyjście na świat ich córki Jagody. Dziś dziewczynka ma już cztery lata, a oni zdecydowali się zalegalizować swój związek.

Jak informuje „Super Express”, ślub odbył się trzy tygodnie temu i była to skromna ceremonia w gronie rodzinnym. Choć sami małżonkowie nie zabrali na ten temat głosu, to o sprawie poinformował menedżer piosenkarza.

— Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Kochają się i to jest najważniejsze — cytuje „Super Express”.

Ewelina Sienicka: kim jest żona Piotra Kupichy?

29-letnia Sienicka jest II vice Miss Polonia 2007 i pochodzi z Białegostoku. Podobno to dla niej Piotr Kupicha rozwiódł się z pierwszą żoną, Agatą, bo jego trzecie dziecko przyszło na świat zaledwie pięć miesięcy po rozwodzie.

Z małżeństwa z Agatą Fręś Piotr Kupicha ma dwóch synów.

Gratulujemy młodej parze!

RadioZET.pl/SE/SA