Zamknij

Ewelina z "Warsaw Shore" obchodzi urodziny i zdradza swój wiek. Fani: "A wyglądasz na 37"

Judyta Wanicka
20.09.2019 16:29
Ewelina z "Warsaw Shore"
fot. Instagram:@ewel0na

Ile lat ma Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore"? Gwiazda ekipa zdradziła w dniu urodzin swój prawdziwy wiek. Pod postem oprócz życzeń pojawił się uszczypliwy komentarz, że przez radykalną zmianę wyglądu, celebrytka wygląda o 10 lat starzej. Ewelina ostro odpowiedziała hejterowi.

Ewelina Kubiak zdobyła popularność dzięki programowi "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", w którym występuje od kilku lat. W programie pojawiała się jako pulchna brunetka. Gdy osiągnęła status gwiazdy, radykalnie zmieniła wygląd: przefarbowała włosy na blond, powiększyła usta i zmieniła kształt brwi. Udało jej się także sporo schudnąć. Ewelina pochwaliła się, że w niespełna rok zrzuciła ponad 15 kilogramów.

Internauci obserwujący Ewelinę na Instagramie z niepokojem patrzą na postępujące zmiany w jej wyglądzie. Fani nie mają złudzeń, że celebrytka dawno straciła umiar w poprawianiu urody. Podobnie zresztą jak jej koleżanki z programu - Mała Ania i Eliza Trybała. Po postami często pojawiają się komentarze, że Ewelina stała się karykaturą samej siebie oraz żywą antyreklamą zabiegów, które poleca.

Ewelina z "Warsaw Shore" skończyła 25 lat

Kilka dni temu Ewelina z "Warsaw Shore" świętowała 25. urodziny. Na Instagramie pojawiła się relacja z imprezy oraz selfie, na którym solenizantka pokazuje nową twarz w pełnej krasie.

Ćwierć wieku już za mną - ogłosiła gwiazda "Ekipy".

Pod postem fani złożyli Ewelinie życzenia. Niestety nie obyło się bez smutnej refleksji, że 25-latka przesadziła z zabiegami i wygląda o wiele dojrzalej niż wskazuje na to jej metryka. Jeden z obserwatorów pozwolił sobie na wyjątkowo złośliwy komentarz.

A wyglądasz na 37 może 35, blee! 100 Lat! - napisał.

Ewelina szybko się odgryzła.

Na pewno. Załóż jeszcze z dwa fake konta i skomentuj parę fotek - odpowiedziała hejterowi gwiazda "Warsaw Shore".

Zagłosuj

Czy Ewelina z "Warsaw Shore" wygląda lepiej niż na początku programu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw