Zamknij

FAME MMA 5: Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Eweliną z „Warsaw Shore”

Judyta Wanicka
30.09.2019 12:04
Esmeralda Godlewska i Ewelina Kubiak
fot. Instagram:@famemmatv

W FAME MMA 5 szykuje się walka Esmeraldy Godlewskiej i Eweliny Kubiak z „Warsaw Shore”. Celebrytki potwierdziły swój udział i rozpoczęły przygotowania do starcia. Kiedy odbędzie się walka Esmeraldy Godlewskiej i Eweliny z „Warsaw Shore”? Znamy szczegóły.

Znamy kolejne gwiazdy, które stoczą walkę w ramach FAME MMA 5. Są to Esmeralda Godlewska i Ewelina Kubiak z „Warsaw Shore”. Skandalizujące celebrytki zmierzą się w oktagonie pod koniec października. W gali weźmie udział również znany z poprzedniej edycji „Big Brothera” Oleh Riaszeńczew. Współzałożyciel federacji Wojciech Gola z „Warsaw Shore” zaprosił Ukraińca, by stawił czoła byłemu zawodnikowi KS BUDO Krosno, Kamilowi Hassanowi.

Esmeralda Godlewska i Ewelina Kubiak w ringu FAME MMA 5

W oktagonie FAME MMA 5 dojdzie do emocjonującego starcia. Znana z duetu sióstr Godlewskich, Monika Esmeralda, stanie oko w oko z największą gwiazdą „Warsaw Shore”, Eweliną Kubiak znaną jako Ewelona. Dla Eweliny będzie to pierwsza walka w FAME MMA. Godlewska starał się w marcu z patoinfluencerką Marta Linkiewicz. Szybko została znokautowana, a walka zakończyła się po 44 sekundach.

Esmeralda Godlewska obiecuje fanom, że tym razem nie zawiedzie. Z kolei Ewelina zuchwale zapowiada:

Muszę wyjaśnić Moniczce 26 października, gdzie jej miejsce – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

Gwiazda „Warsaw Shore” zdradziła, że zaczęła trening już miesiąc temu. Na każdym z pięciu spotkań w tygodniu daje z siebie wszystko. W dodatku otrzymuje wsparcie od byłej rywalki Godlewskiej, Marty Linkiewicz, z którą niedawno bawiła się na wakacjach.

FAME MMA 5: kiedy walka Godlewskiej i Eweliny z „Warsaw Shore”?

W oktagonie FAME MMA widzowie mogli już oglądać starcia Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej oraz Marty Linkiewicz i Lil Masti. Kolejne walka influencerek – Esmeraldy Godlewskiej i Eweliny z „Warsaw Shore” – odbędzie się w sobotę, 26 października 2019, w gdańskiej Ergo Arenie. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Podczas sportowego wydarzenia zmierzą się również inne gwiazdy, m.in. Mini Majk i Lord Kruszwil, Bonus BGC i Marcin Najman oraz Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik. Walkę wieczoru stoczą Szymon „Isamu” Kasprzyk i Marcin „Rafonix” Krasucki.

Zagłosuj

Kto wygra walkę w oktagonie FAME MMA 5?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw