Zamknij

FAME MMA 5: Ewelina uderzyła w twarz Esmeraldę Godlewską. Ta ostro ruga ją na Instagramie

Judyta Wanicka
15.10.2019 16:32
Esmeralda Godlewska i Ewelina Kubiak
fot. Instagram:@famemma.official

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" starała się z Esmeraldą Godlewską na konferencji FAME MMA 5. Obie celebrytki wkrótce będą walczyć w oktagonie. Tymczasem podgrzewają atmosferę wokół wydarzenia i przenoszą wojnę do sieci. "Ewelona" i Godlewska wyzywają się na Instagramie.

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" i Esmeralda Godlewska będą walczyły w oktagonie FAME MMA 5. Znana z duetu sióstr Godlewskich, Monika Esmeralda, stanie oko w oko z największą gwiazdą „Warsaw Shore”, znaną jako Ewelona. Już tradycyjnie dwa tygodnie przed starciem zorganizowano konferencję prasową, podczas której celebrytki miały okazję poprzerzucać się inwektywami i spojrzeć sobie prosto w oczy. W powietrzu latały różne przedmioty, w tym kolba kukurydzy i bidon. Mało brakowało, a Ewelina cisnęłaby w Esmeraldę kawałkiem słoniny. W starciu face-to-face Esmeralda Godlewska oberwała od Ewelony w twarz.

Ewelina i Esmeralda wyzywają się na Instagramie

Po emocjonującej konferencji konflikt Eweliny i Esmeraldy przeniósł się na Instagram. Godlewska wyraźnie chciała się odegrać za fizyczny cios i zaatakowała Eweliną na Instastory. Nie przebierała przy tym w słowach.

Ma takie teksty już znoszone, gorzej niż sandały Mojżesza. To jest taki debil! Czy ona jakąś szkołę w ogóle skończyła? Chyba w zakładzie psychiatrycznym - drwiła z rywalki. Jesteś cała przerobiona. Nitki masz wszędzie, nawet w d*pę sobie te nici włożyłaś - wytykała Ewelinie.

Na odpowiedź Eweliny nie trzeba było długo czekać. Gwiazda "Warsaw Shore" ripostował równie ostro, wyśmiewając rzekome uzależnienie Godlewskiej od alkoholu.

Ja nie wiem, czy ty jesteś chora czy tak głupia. Jesteś dwa razy starsza i dwa razy głupsza i przez to przegrasz. Przestań w końcu kłamać i manipulować, bo ten kto oglądał konferencję ten wie, kto pierwszy odezwał się na temat ust i wagi. Ty, mendo, ty! Ty zaczęłaś. I nie żałuję, że dałam ci w pysk i jak będzie trzeba to zrobię to po raz kolejny. Może w końcu ci się te klepki poprzestawiają jak powinno być. Jesteś przechlana, przećpana i je***eta. Nie dziwię się, że odebrali ci opiekę nad dzieckiem i tego psa, którego adoptowałaś, również ci zabrali, bo leciałaś w melanż - powiedziała. Wytrzeźwiej! - apeluje do Godlewskiej Ewelona.

FAME MMA 5: kiedy walka Godlewskiej i Eweliny z „Warsaw Shore”?

W oktagonie FAME MMA 5 widzowie mogli już oglądać starcia Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej oraz Marty Linkiewicz i Lil Masti. Kolejne walka influencerek – Esmeraldy Godlewskiej i Eweliny z „Warsaw Shore” – odbędzie się w sobotę, 26 października 2019, w gdańskiej Ergo Arenie. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Podczas sportowego wydarzenia zmierzą się również inne gwiazdy, m.in. Mini Majk i Lord Kruszwil, Bonus BGC i Marcin Najman oraz Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik. Walkę wieczoru stoczą Szymon „Isamu” Kasprzyk i Marcin „Rafonix” Krasucki. W gali weźmie udział również znany z „Big Brothera” Oleh Riaszeńczew. Współzałożyciel federacji Wojciech Gola z „Warsaw Shore” zaprosił chłopaka Magdy Wójcik, by stawił czoła byłemu zawodnikowi KS BUDO Krosno, Kamilowi Hassanowi.

RadioZET.pl/jw