Zamknij

FAME MMA 6: wystąpi Stifler z "Warsaw Shore". Zdradza, z kim będzie walczył

Judyta Wanicka
30.10.2019 17:10
Stifler z "Warsaw Shore"
fot. Instagram:@stifler16cm

Stifler z "Warsaw Shore" będzie walczył w FAME MMA 6. Kontrowersyjny gwiazdor "Ekipy z Warszawy" zdradził, z kim zmierzy się w oktagonie. Okazuje się, że jego rywalem będzie popularnym w sieci raper.

Damian Zduńczyk, znany szerzej jako Stifler z "Warsaw Shore", będzie kolejną gwiazdą FAME MMA 6. Gwiazdor "Ekipy" dołączył do grona celebrytów, którzy zmierzą się w oktagonie podczas kolejnej edycji. Do tej pory w imprezie wzięli udział m.in. Marta Linkiewicz, Esmeralda Godlewska, Lil Masti, Lord Kruszwil i Mini Majk. Imprezę organizuje znany z "Warsaw Shore" Wojciech Gola. Z czasem do show zaczął zapraszać swoich dobrach znajomych z MTV. Pod koniec października w FAME MMA 5 wystąpiła Ewelina Kubiak, która brawurowo pokonała Esmeraldę Godlewską. W kolejnej edycji ma się pojawić Stifler. Damian wie już, z kim stoczy walkę na ringu. 

FAME MMA 6: Z kim będzie walczył Stifler z "Warsaw Shore"?

Damian Zduńczyk do tej pory był znany głównie z ostrego imprezowania w "Warsaw Shore", nałogowego podrywania dziewczyn oraz pakowania na siłowni. Stifler, który niedawno wywołała sensację malując sobie na udzie olbrzymiego penisa, teraz zaprezentuje się w roli fightera. Gwiazdor "Warsaw Shore" nie ma doświadczenia w sztukach walki, ale nie zamierza tchórzyć. Widmo niezłych pieniędzy i podbicia popularności skutecznie motywuje go do wzięcia udziału w show.

W rozmowie z "Super Expressem" Stifler zdradził, że prawdopodobnie jego rywalem będzie znany raper Merghani. Stifler trenuje kulturystykę i może poszczycić doskonałą tężyzną fizyczną, ale mimo to czuje respekt przed przeciwnikiem.

On ma przewagę, bo już coś tam ćwiczy i ma takie podobno kocie ruchy. Ale to jest spoko, będzie wtedy ciekawa walka. Nie muszę przecież wygrać - powiedział tabloidowi.

Uczestnik "Warsaw Shore" planuje rozpocząć przygotowania do FAME MMA 6 w grudniu. Jak poradzi sobie w oktagonie? Czy podzieli los Esmeraldy Godlewskiej i skończy walkę w pierwszej minucie, czy może stanie w loży zwycięzców obok Ewelony i Lil Masti? O tym przekonamy się już niedługo podczas FAME MMA 6.

RadioZET.pl/jw