Zamknij

FINAŁ TOP MODEL 2020: Mikołaj Śmieszek wygrał 9. edycję programu [FOTO]

25.11.2020 23:02
Mikołaj Śmieszek
fot. materiały prasowe TVN

Finał "Top Model 9" wygrał Mikołaj Śmieszek. Zwycięzca zdobyła kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w miesięczniku "Glamour". W rywalizacji brały udział również Patrycja Sobolewska i Weronika Kaniewska. Kto zdobył drugie i trzecie miejsce w finale "Top Model 2020?

Finał "Top Model 9" odbył się w środę 25 listopada 2020 na antenie TVN. O główną nagrodę rywalizowało troje uczestników: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek. Czwartym uczestnikiem show miał być Dominic D'Angelica, lecz dzień wcześniej został wyeliminowany z programu w związku z informacjami o jego kryminalnej przeszłości. Finałowy odcinek poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Zmagania finalistów uświetniły występy muzycznych gwiazd, m.in. Anny Karwan, Ralpha Kamińskiego i Mery Spolsky. 

Top Model 2020: Mikołaj Śmieszek wygrał finał 9. edycji programu

Mikołaj Śmieszek zwyciężył w "Top Model 9" i otrzymał kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w miesięczniku "Glamour". Na drugim miejscu uplasowała się Patrycja Sobolewska, a na trzecim Weronika Kaniewska. 

Finał "Top Model 9": sesja w Bieszczadach i reklama biżuterii 

Jedną z głównych nagród w programie jest sesja okładkowa dla magazynu "Glamour". Plan zrealizowano na łonie natury w Bieszczadach. Jurorzy byli zachwyceni zdjęciami eterycznej Patrycji. Weronika również zdobyła pozytywne oceny, ale nie tak dobre, jak Mikołaj, który po pierwszym etapie miła na koncie 15 punktów i wysunął się na prowadzenie. 

Następnie Joanna Krupa ogłosiła nazwiska dwóch osób, które przeszły do ścisłego finału. Odpadła zdobywczyni Złotego Biletu Weronika Kaniewska. Tym samym w dalszym etapie rywalizacji liczyli się już tylko Patrycja i Mikołaj. Finalistów czekało kolejne zadanie - sesja reklamowa dla marki biżuterii. Jury wyżej oceniło zdjęcia Patrycji, dzięki czemu dziewczyna zwiększyła przewagę punktową nad Mikołajem. Ale ostatecznie to nie ona zwyciężyła w 9. edycji "Top Model".