Zamknij

Fabijański i Bołądź rozstali się! Koniec związku po półtora roku

Redakcja
13.09.2018 11:04
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EAST NEWS

Kolejne rozstanie w polskim show-biznesie: Olga Bołądź i Sebastian Fabijański po półtora roku trwania związku zdecydowali się go zakończyć. „Proza życia zabiła miłość”.

Związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego był początkowo jednym z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Aktorska para chętnie okazywała sobie uczucia – były publiczne pocałunki i czułości, zdarzały się też kłótnie, bo zarówno Olga, jak i Sebastian należą do osób o bardzo wybuchowych temperamentach. Niestety ostatnio kłótni zrobiło się więcej niż tych dobrych momentów.

Koniec związku Bołądź i Fabijańskiego

Jeszcze niedawno chcieli razem zamieszkać. Niestety apartament, który razem kupili, nie zdążył nawet powstać, bo jak donosi „Fakt”, Bołądź i Fabijański nie są już razem. W związku podobno nie działo się dobrze już od pewnego czasu, bo Olga chciała, by jej partner poświęcał jej więcej czasu. On jednak czuł się coraz bardziej osaczony i reagował na to odwrotnie, niż tego chciała ukochana – zaszywał się w domu i nie miał dla Bołądź czasu. Ta doszła w pewnym momencie do wniosku, że jej partner nie nadaje się do „poważnego” związku.

Zobacz także

Choć początkowo zdawało się, że aktorów wiele łączy, to jednak ostatecznie okazało się, że ich charaktery są zbyt różne.

Nie wiadomo, które z partnerów podjęło decyzję o rozstaniu – albo czy była to decyzja wspólna. Jak przyznaje informator „Faktu”, związek Fabijańskiego i Bołądź to już historia. No cóż, do tego w show-biznesie już przywykliśmy.

RadioZET.pl/Fakt/SA