Zamknij

Facebook zablokował konto Filipa Chajzera!

Redakcja
20.11.2017 09:21
Facebook zablokował konto Filipa Chajzera!
fot. Eastnews

Filip Chajzer zamieścił na Facebooku pierwsze zdjęcie z synkiem, a opublikowany post opatrzył dowcipnym podpisem, który – jak się szybko okazało – nie spodobał się internautom. Ktoś zgłosił wpis do administracji portalu, która zdecydowała się zablokować konto prezentera. Dlaczego?

Filip Chajzer kompletnie oszalał na punkcie swojego synka. Ostatnio zamieścił na Facebooku zdjęcie, które podpisał w charakterystyczny dla siebie, dowcipny sposób.

– Kiedy z rana się zesr*eś a dziadek ma już gotowe rozwiązanie – napisał pod fotografią dziennikarz, nawiązując do reklamy proszku, w której bierze udział jego ojciec i dziadek maleństwa, Zygmunt Chajzer.

Komuś tekst Chajzera się nie spodobał – postanowił zgłosić zdjęcie do administracji Facebooka, która zdecydowała się zablokować konto dziennikarzowi. Całą sytuację Chajzer musiał opisać więc na Instagramie.

– I tak oto pierwszy raz w życiu @facebook zablokował mi konto. To kara za naruszenie zasad społeczności fb. Zasady naruszyło zdjęcie dziecięcej rączki z dziadkiem w tle. Pozwolę sobie naruszyć je jeszcze raz. Człowieku, który to zrobiłeś – jesteś idiotą – napisał Filip Chajzer pod fotografią.

RadioZET.pl/SI