Zamknij

Familiada: zabawna odpowiedź uczestniczki. Speszył ją komentarz Strasburgera

25.01.2021 08:07
Karol Strasburger
fot. VIPHOTO/East News

"Familiada" od wielu lat cieszy się olbrzymią popularnością. Nie brakuje widzów ani chętnych do gry. Jest to program nagrywany pod presją czasu, więc zdarzają się w nim różne wpadki. "Lama" jest już niemal legendą. W najnowszym odcinku inna uczestniczka udzieliła nie mniej zaskakującej odpowiedzi.

"Familiada" od lat jest jednym z ulubionych programów rozrywkowych wielu tysięcy Polaków. Niektórzy z pewnym sentymentem oglądają już żenujące niekiedy żarty prowadzącego na otwarcie programu, z których słynie Karol Strasburger (niektórzy nadal się zastanawiają czy prowadzący wie, że niektóre z dowcipów wcale nie są śmieszne, czy po prostu nie zdaje sobie z tego sprawy).

Przez lata nie zabrakło na wizji różnych wpadek uczestników. Zwykle wpadki te związane były z odpowiedziami na pytania. Na przykład niedawno jedna z drużyn zamiast nazwy państwa podawała nazwy miast. Teraz doszło do innej zabawnej pomyłki.

Familiada: wpadka w programie. Zabawna odpowiedź uczestniczki

W najnowszym odcinku programu, w części finałowej, padło pytanie, "Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem?". Uczestniczka, nie mając czasu do namysłu, odpowiedziała: "Jezus". Kiedy prowadzący sprawdzał uzyskaną punktację, przy tym pytaniu zasugerował, że padła już najbardziej punktowana odpowiedź, po czym dodał, że kolejną jest Adam. Skwitował to komentarzem, że "brakuje tu chopa".

Uczestniczka się zmieszała i zaczęła tłumaczyć, że coś pomyliło się jej z Biblią.

RadioZET.pl/AS