Zamknij

Fani Kory grożą śmiercią wokalistce Złotego Maanamu?

Redakcja
24.08.2018 13:06
Fani Kory grożą śmiercią wokalistce Złotego Maanamu?
fot. facebook.com/karolina.leszko.1

Karolina Leszko-Tyczyńska jest wokalistką zespołu założonego przez byłych członków Maanamu. Formacja wywołała spore kontrowersje i oburzenie fanów Kory. Karolina miała otrzymywać wulgarne wiadomości i pogróżki od fanów zmarłej artystki.

Śmierć Kory była wielkim ciosem nie tylko dla bliskich jej osób, ale również ogromnej liczby jej zagorzałych fanów. Z pewnością wiele osób żałuje, że nie mogło zobaczyć artystki na scenie jeszcze raz. Negatywnie reagują również na inne piosenkarki wykonujące jej repertuar. Boleśnie przekonała się o tym Karolina Leszko, wokalistka zespołu Złoty Maanam.

Wokalistka otrzymuje groźby od fanów Kory?

Złoty Maanam to zespół założony z inicjatywy Ryszarda Olesińskiego, byłego gitarzysty oryginalnego Manaamu. Formacja od początku powstania budziła kontrowersje. Sama Kora negatywnie wypowiadała się na temat jej powstania, w jednej z wypowiedzi z rozgoryczeniem stwierdziła nawet, że byli koledzy zachowują się jak hieny cmentarne.

Wokalistką Złotego Maanamu jest Karolina Leszko-Tyszyńska. Piosenkarkę, która występowała kiedyś w „Szansie na sukces”, fani Kory krytykowali, zarzucając zbytnie wzorowanie się na wielkiej artystce, a wręcz kopiowanie jej wizerunku. Jednak nigdy nie atakowali jej tak mocno jak obecnie.

Jak podaje „Super Express”, Karolina miała otrzymywać prywatne wiadomości i pogróżki od fanów Kory, w których nie brakowało wulgaryzmów i życzenia jej śmierci. Wojciech Pijanowski, menadżer artystki, poinformował dziennik, że sprawa została zgłoszona na policję. Sama Karolina umieściła natomiast w sieci zdjęcie jednej z konwersacji.

Ktoś grozi wokalistce Złotego Maanamu
fot. facebook.com/karolina.leszko.1

– Sprawę zgłosiliśmy na policję. Karolina ma takie same prawa jak inni. Policjanci już prześwietlają tego hejtera. Napadanie na dziewczynę bez powodu to jest świństwo do kwadratu. Ja rozumiem krytykę, ale unikałbym chamstwa i języka, który podpada pod paragrafy Kodeksu karnego – komentuje dla „Super Expressu” Pijanowski.

Za Leszko-Tyszyńską murem stoją fani oraz koledzy z zespołu. Agresywne wiadomości z pewnością są wynikiem kontrowersyjnej zapowiedzi Złotego Maanamu, który zapowiedział serię koncertów mających upamiętniać dokonania Kory.

RadioZET.pl/se.pl/MF