Zamknij

Farna na Instagramie: mogę umierać. Co takiego się stało?

Redakcja
15.11.2017 11:24
Ewa Farna
fot. Instagram

"Kochani, mogę umierać" - napisała na Instagramie Ewa Farna przy jednym z udostępnionych przez siebie materiałów. Nie zgadniesz, co wprawiło ją w taką euforię.

Nawet jeśli się jest Ewą Farną, która cieszyć się może rzeszą wiernych fanów uwielbiających jej muzykę, to jednak nadal ma się swoich idoli, za którymi się szaleje. Piosenkarka właśnie podzieliła się z internautami swoją wielką frajdą z faktu, że jedna z wielkich gwiazd słuchała jej muzyki. Podekscytowana Farna zamieściła na Instagramie krótki filmik, na którym widać Annę i Roberta Lewandowskich, którzy jadąc autem słuchają właśnie jednego z utworów Ewy.

"Kochani moge umierac! ☺️Lewandowscy sluchaja naszego numeru ECHO z KaeNem!!! Aaaaaa!!! ❤ " - skomentowała krótko wokalistka.

Jedna z fanek napisała pod tym postem, że dokładnie rozumie radość Ewy, bo tak to własnie jest, kiedy ktoś jest twoim prawdziwym idolem:

"Wiedziałam ze tak zareagujesz my tak mamy jak Ty lajkniesz albo odpiszesz na komentarz bardzo podobna sytuacja". I rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić!

RadioZET.pl/SA