Zamknij

Filip Chajzer miał koronawirusa. Zdradził, jak przeszedł chorobę: "Trafiło mnie w październiku"

01.12.2020 12:03
Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer, prezenter dobrze znany widzom "Dzień dobry TVN", zdradził, że był zakażony koronawirusem. Udało mu się wygrać z COVID-19. Teraz zachęca fanów do oddawania osocza, które może pomóc w ratowaniu innych.

Filip Chajzer to prezenter znany przede wszystkim z roli prowadzącego w programie "Dzień dobry TVN". Widzowie oglądali go także w takich programach, jak "Ameryka Express", "Hipnoza" czy reality show TVN 7 "Big Brother Nocą". Choć celebryta często wzbudza kontrowersje swoim zachowaniem, cieszy się ogromnym gronem wiernych fanów. Jego media społecznościowe obserwuje prawie 800 tys. osób. Ostatnio Filip Chajzer zdradził na Instagramie, że był zakażony koronawirusem.

- Trafiło mnie w październiku. Covid w moim przypadku objawił się na szczęście jedynie ostrym bólem głowy, zmęczeniem, sennością i delikatną gorączką. Dziś czas spłacić dług losowi. Przeszedłem kwalifikację i zgodnie z apelem lekarzy oddaję osocze - wyjaśnił prezenter, publikując zdjęcie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. Gwiazda "Listów do M." apeluje do fanów [FOTO]

Filip Chajzer miał koronawirusa. Teraz apeluje do fanów o oddawanie krwi

Wiele gwiazd sceptycznie podchodzi do tematu epidemii koronawirusa. Ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na temat choroby, lekarzy oraz szczepień zasłynęli Viola Kołakowska, Ivan Komarenko czy Edyta Górniak. Filip Chajzer sam jednak doświadczył COVID-19 i wie, że zakażenie może być bardzo groźne, zwłaszcza dla osób w tzw. grupie ryzyka. W związku z tym zaapelował do fanów, żeby również oddawali krew, jeśli są ozdrowieńcami.

-  Tłum w stacji krwiodawstwa świadczy o tym, że umiemy być solidarni i bezinteresowni. No prawie - mam dostać aż 9 czekolad, byle nie gorzkich. Jak się okaże, że mam dużo przeciwciał będę mieć w domu czekoladowe makrokeszendkery. Do zobaczenia w kolejce. BĄDŹMY RAZEM W TYM TRUDNYM CZASIE - zakończył swój wpis.

O oddawanie osocza apelowały wcześniej także inne gwiazdy, m.in. Małgorzata Socha czy Katarzyna Zielińska.