Zamknij

Filip Chajzer niewiarygodnie schudł! Prowadzący DDTVN pochwalił się nową sylwetką [FOTO]

02.08.2021 16:31
Filip Chajzer
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Filip Chajzer sporo schudł i wyrzeźbił ciało. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" jakiś czas temu postanowił wziąć się za siebie, a teraz z dumą prezentuje efekty. Gwiazdor pochwalił się przed fanami imponującą sylwetką. 

Filip Chajzer należy do najpopularniejszych prezenterów "Dzień Dobry TVN". Razem z Małgorzatą Ohme tworzy jeden z najbardziej lubianych duetów w śniadaniówce. Ponadto aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 800 tys. użytkowników.

Dziennikarz słynie z tego, że zabawnie komentuje rzeczywistość. Lubi też tropić absurdy oraz dzielić się swoimi przemyśleniami w sieci. Nie każdy jednak rozumie jego poczucie humoru. Chajzer miewał przez to problemy, a nawet sprawił, że internauci ukuli specjalne określenie definiujące jego zachowanie zwane chajzerowaniem. Niemniej liczne potyczki z internautami nie zniechęciły gospodarza "Dzień Dobry TVN" do kontynuowania aktywności w social mediach. Chajzer ostatnio pochwalił się spektakularną metamorfozą, którą przeszedł dzięki diecie i ćwiczeniom. 

Filip Chajzer szczerze o depresji i utracie syna: "Marzyłem, żeby mnie nie było"

Filip Chajzer schudł i wyrzeźbił ciało 

Filip Chajzer lubi żartować ze swojego wyglądu, a konkretnie z tego, jak wyglądał w przeszłości. Na jego profilu można znaleźć prześmiewcze posty z udostępnionymi zdjęciami ze starych dokumentów i legitymacji. Młody syn Zygmunta Chajzera był kiedyś pucołowatym chłopakiem, ale po wielu latach postanowił solidnie zadbać o sylwetkę. Gospodarzowi "Dzień Dobry TVN" udało się schudnąć ponad 20 kg, a wszystko dzięki diecie z ograniczoną ilością mięsa, regularnym treningom na siłowni i grze w squasha. Efekty po kilku latach wysiłków są imponujące. Filip Chajzer wygląda obecnie jak młody bóg. 

Ale ciało sztos! - komentują fani. Niezła forma, ale nie chudnij już - dodają.

Podoba wam się odmieniony Filip Chajzer? 

Piękny gest Zygmunta Chajzera. Wziął pod opiekę czworo osieroconych dzieci