Zamknij

Filip Chajzer pokazał pokój syna. Wystrój to spełnienie marzeń każdego dziecka

Patrycja Chudolińska
06.12.2019 11:06
Filip Chajzer
fot. Instagram/filip_chajzer

Filip Chajzer niedawno zakończył budowę nowego domu. Wystrojem wnętrza postanowił podzielić się na swoim profilu na Instagramie. Pokój jego syna robi wrażenie.

Filip Chajzer pokazał pokój syna

Filip Chajzer, mimo negatywnych komentarzy pod jego adresem w związku z udawanym atakiem paniki w „Dzień dobry TVN”, wciąż bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Codziennie dzieli się z obserwatorami nowym zdjęciem, ignorując większość ataków w jego stronę. Teraz postanowił pochwalić się pokojem, jaki urządził swojemu synowi Aleksandrowi.

Nie tak dawno temu pokazywałem Wam obłędny projekt pokoju Chajzera juniora. Jagoda - tak oto z moim genialnym "Panem szafą" - Januszem z Łomży. Zamieniliśmy twój rysunek w realny świat dziecięcych marzeń. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale już jest obłędnie. Dziękuję za Twoją pracę – napisał Filip w opisie pod zdjęciem.

Pokój zrobił ogromne wrażenie na internautach. Niewielką przestrzeń powiększyło łóżko ze schodkami i przestrzenią do zabawy na górze.

Instagram Filipa Chajzera: fani zachwyceni zdjęciem

Internauci pozytywnie ocenili wystrój. Niektórzy stwierdzili nawet, że sami z chęcią zamieszkaliby w podobnym pokoju.

Sama bym się tam przytuliła! – czytamy w komentarzach.

Bajeczne królestwo.

Wow, chcę tu mieszkać – dodaje kolejna osoba.

Cudowny pokój i sama o takim marzyłam! Martwią mnie tylko te "szpary" między linami, wydaje mi się, że dziecko może się przecisnąć. Ale cała reszta bomba!

A wam jak się podoba?

Zagłosuj

Podoba wam się pokój syna Filipa Chajzera?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh