Zamknij

Filip Chajzer pokazał syna. Trzyletni Aleksander to mała kopia taty [FOTO]

Judyta Wanicka
14.04.2020 14:25
Filip Chajzer
fot. Instagram:@filip_chajzer

Filip Chajzer pochwalił się swoim synem na Instagramie. Aleksander ma już prawie trzy lata i - jak twierdzą fani - coraz bardziej upodabnia się do taty. 

Filip Chajzer pokazała syna Aleksandra 

Filip Chajzer rzadko pokazuje rodzinę w mediach społecznościowych. Ostatnia okazja, by zobaczyć, jak wygląda syn prezentera "Dzień Dobry TVN", nadarzyła się w minioną Wielkanoc. Dziennikarz zamieścił zdjęcie małego Aleksandra na Instagramie. Chłopczyk jest owocem związku Filipa Chajzera z dziennikarką Małgorzatą Walczak. W tym roku skończy trzy lata. Jak zdążyli dostrzec internauci, malec staje się coraz bardziej podobny do ojca. 

Wspólnie kibicujemy fryzjerowi Borisa Johnsona. Alleluja siostry i bracia - żartował z włosów syna Filip Chajzer.

 Z góry wygląda jak mała kopia taty (albo dziadka!) - piszą fani.

Ale cudny siwulec!

Zdecydowanie to mały Filipek. 

Pierwszy syn Filipa Chajzera zginął w wypadku 

Aleksander to drugie dziecko Filipa Chajzera. Z pierwszą żoną prezenter miał syna Maksymiliana. Chłopiec zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku. 9-latek jechał razem z teściem Filipa Chajzera. Nagle auto zjechało na przeciwległy pas i uderzyło w stojącą na poboczu ciężarówkę. Chłopiec poniósł śmierć na miejscu. 

Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl - napisał po tragedii Filip Chajzer.

RadioZET.pl/jw