Zamknij

Filip Chajzer pokazał zaskakującą wiadomość od internauty. "Jestem w szoku"

04.08.2020 12:37
Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Filip Chajzer często korzysta ze swojej popularności, by naświetlić różne problemy i nietypowe sytuacje, z którymi borykają się ludzie. Tym razem pokazał wiadomość od internauty, która wprawiła go w osłupienie. "Jestem w szoku" - skomentował. Okazuje się, że to pozytywny szok. Co takiego przeczytał?

Filip Chajzer często bierze udział w różnych nietypowych przedsięwzięciach i akcjach społecznych. Niekiedy zabiera głos, by pokazać różne problemy i hejt, którego ofiarą często pada. Dla wielu znanych osób krytyka z sieci to rzecz codzienna. Tym bardziej zadziwiające są wiadomości od internauty do Filipa, którymi prezenter podzielił się w sieci.

Filip Chajzer zszokowany wiadomościami od internauty

Spotkać się z krytyką w sieci to dla wielu ludzi dziś norma. Ale z wiadomością, w której ktoś za tę krytykę przeprasza, bo miał gorszy dzień? To już z pewnością sprawa dość rzadka. A to właśnie przytrafiło się Filipowi Chajzerowi. Dziennikarz i prezenter TVN pokazał wiadomości od internauty, który przeprasza go za przykre komentarze.

Hot16Challenge2: Taco Hemingway i Quebonafide rapują o ataku paniki Filipa Chajzera [WIDEO]

"Panie Filipie, chciałem Pana serdecznie przeprosić. Była taka jedna sytuacja, iż zapewne obraziłem Pana na fejsie. I jest mi za to po prostu wstyd" - pisze internauta.

Na to Filip odpowiada, że bardzo mu miło za taką refleksję ze strony rozmówcy. Ta nietypowa wiadomość od fana skłoniła Filipa Chajzera do refleksji, że nigdy nie jest za późno, żeby jakieś przykre sprawy "prostować". Dziennikarz wiadomością był bardzo zaskoczony.

"Pierwszy raz w życiu dostałem taką wiadomość... Jestem w delikatnym, acz pozytywnym szoku. Puenta jest prosta - bądźmy dla siebie ludźmi, bądźmy dla siebie dobrzy. Co było to było, nigdy nie jest za późno, żeby to wyprostować" - pisze prezenter.

"Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane spróbować Twojego gastro" - kończy pojednawczo.

Oby więcej takich osób, ale przede wszystkim - po prostu mniej krytyki i hejtu.

RadioZET.pl/AS