Zamknij

Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed lat. "Nie ma brzydkich ludzi, są tylko leniwi"

Patrycja Chudolińska
23.03.2020 19:49
Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych. Dziennikarz "Dzień dobry TVN" właśnie pochwalił się zdumiewającą metamorfozą. Jego przemiana w ostatnich latach robi wrażenie.

Filip Chajzer schudł 20 kilogramów

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Dziennikarz ma masę zwolenników, ale także przeciwników. Gospodarz "Dzień dobry TVN" wielokrotnie podpadał internautom przez swoje kontrowersyjne zachowanie i mało przemyślanie wypowiedzi. Ostatnio jednak unikał skandali, przez co w mediach zrobiło się o nim trochę ciszej.

Teraz Filip Chajzer przypomniał o sobie publikując zdjęcie sprzed kilku lat. Gwiazdor TVN ma za sobą spektakularną metamorfozę - w ciągu 11 lat schudł blisko 20 kilogramów. Fani jednogłośnie przyznają, że teraz wygląda dużo lepiej.

Filip Chajzer porównał zdjęcie sprzed i po odchudzaniu

Filip Chajzer pokazał porównanie zdjęć sprzed odchudzania i po zrzuceniu zbędnych kilogramów. W ten sposób wziął udział w popularnym wyzwaniu internetowym.

- Podobno w tej całej zabawie ze zdjęciami z młodości chodzi o to, żeby nauczyć algorytm Facebooka doskonalszego rozpoznawania twarzy zmieniającej się z biegiem czasu... ZJEDZ TO ALGORYTMIE - napisał w opisie dziennikarz.

Fani żartobliwie komentują opublikowaną fotografię.

- Zbyniu dobrze dawał jeść!

- Ten pierwszy wygląda, jakby zjadł Facebooka razem z algorytmem.

- Ten na pierwszym zdjęciu zjadłby koronawirusa na śniadanie!

- Nie ma brzydkich ludzi, są tylko leniwi.

- Mega pozytywna zmiana! Podziwiam.

To nie pierwszy raz, gdy Filip Chajzer dzieli się tego typu zdjęciami sprzed lat. Przemiana za każdym razem robi wrażenie na jego fanach. Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh