Zamknij

Filip Chajzer w ogniu krytyki. Film youtubera wywołał burzę [WIDEO]

Maciej Friedrich
07.01.2020 09:48
Filip Chajzer w ogniu krytyki. Film youtubera wywołał burzę [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Filip Chajzer ponownie znalazł się w ogniu krytyki. Youtuber Gargamel nagrał film o skandalach z udziałem dziennikarza. Internauci zareagowali błyskawicznie. Chajzer ma usuwać niewygodne komentarze i blokować internautów. 

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy związanych z TVN. Znany między innymi z "Big Brothera" i "Dzień dobry TVN" gwiazdor coraz częściej jednak wywołuje skandale, które nie służą jego wizerunkowi. Na początku grudnia głośno było o aferze związanej z rzekomym wyśmianiem przez Filipa osób cierpiących na napady paniki

Sprawa nabrała rozpędu, a Chajzer spotkał się nie tylko z internetową krytyką. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło kilkanaście skarg, podpisywano także petycję o zwolnienie dziennikarza z TVN. Jak się okazuje, to nie koniec wizerunkowego kryzysu Filipa. Wszystko za sprawą filmu udostępnionego przez znanego youtubera. 

Filip Chazjer skrytykowany. Znany youtuber opublikował film o dziennikarzu

Skandalami związanymi z postacią Filipa Chajzera postanowił zająć się znany polski youtuber Gargamel. Na swoim kanale internetowy twórca opublikował trwający ponad 20 minut film, w którym opisuje skandale wywołane przez gwiazdora TVN, a nawet opisuje rzekomy mechanizm jego działania. Sugeruje między innymi, że akcje charytatywne to sposób na złagodzenie krytyki. Film w niecałe dwa dni został wyświetlony ponad 800 tysięcy razy. Internauci przypuścicli także atak na profile Chajzera w sieci, licznie komentując działania prezentera i dopytując o jego reakcję na film Gargamela. 

Chajzer najwyraźniej nie spodziewał się tak głośnej medialnej burzy. Miał usuwać komentarze, a nawet blokować profile internautów. W niedzielny wieczór jego profil zniknął na kilka godzin. 

Najlepsze, że Chajzer tak bardzo chce trzymać swoich fanów w bańce informacyjnej, że usuwa na bieżąco z fanpage'a absolutnie wszystkie komentarze nawiązujące do tego filmu, nieważne czy chamskie czy nie, absolutnie wszystkie. Byle tylko fanowskie Grażynki nie dotarły do filmu - czytamy w jednym z komentarzy. 

Zagłosuj

Czy uważasz, że Filip Chajzer słusznie został skrytykowany?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF