Zamknij

Filip Chajzer tańczy w "Dzień dobry TVN". Fani uszczypliwie: "Nie róbcie tego więcej"

Patrycja Chudolińska
03.04.2020 16:40
Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer stara się umilić czas swoim fanom, którzy w związku z epidemią koronawirusa spędzają większość dnia w domu. Prezenter w "Dzień dobry TVN" zaprezentował swoje taneczne umiejętności.

"Dzień dobry TVN" mierzy się z licznymi trudnościami w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Do tej pory w programie gościło wiele osób, zarówno gwiazd, jak i specjalistów, którzy mogli swobodnie porozmawiać z prowadzącymi na zadany temat. Teraz większość wywiadów przeprowadzana jest w formie wideokonferencji.

Filip Chajzer nie poddaje się i stara jak najbardziej urozmaicić program, aby przykuć uwagę widzów. W ostatnim odcinku on i Małgorzata Ohme postanowili... zatańczyć. Razem z Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem zaprezentowali swoje taneczne zdolności.

Filip Chajzer tańczy w "Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme postanowili naśladować taneczne ruchy profesjonalnego tancerza. Marcin Hakiel rozbawiony kibicował prowadzącemu "Dzień dobry TVN".

- Dobrze, dobrze! Jakie talenty tu mogą się ujawnić. Na kozaka, na kozaka Filip, dajesz! O, męsko - krzyczał rozbawiony mąż Kasi Cichopek.

Fani byli zachwyceni i rozbawieni wyczynami Filipa Chajzera. Postanowili "dogryźć mu" w komentarzach. Oberwało się również Małgorzacie, która zdaniem internautów tańczyła wyjątkowo "sztywno".

- Ja tam się cieszę, że Ci biodro nie wypadło.

- O rety, Filip, jak ja się naśmiałam. Ty coś tam łapiesz, ale Gosia to jest totalny kij od mopa.

- Myślałam, że tylko ja mam tak sztywne biodra.

- Nie róbcie tego więcej.

- Bioderka wyćwiczone. Gosia musi więcej trenować - czytamy w komentarzach na Instagramie.

A wam jak się podoba?

RadioZET.pl/PCh