Zamknij

Filip Chajzer udzielił ślubu! Zobacz wzruszające wideo

Redakcja
26.06.2018 16:05
Filip Chajzer udziela ślubu
fot. Screen YouTube Filip Chajzer

Filip Chajzer udzielił ślubu! Był mistrzem ceremonii na plaży w Sopocie. Materiałem z tego wyjątkowego wydarzenia podzielił się na YouTube. Kryje się za tym niezwykła historia.

Na swoim kanale na YouTube Filip Chajzer zamieścił krótki, ale wzruszający materiał, w którym opowiada, jak do tego wszystkiego doszło. Nie zabrakło oczywiście ujęć z ceremonii zaślubin Marty i Bartka.

– Historia, którą chcę Wam opowiedzieć, zaczęła się dokładnie w tym miejscu, a właściwie tam [pokazuje stojące w pobliżu krzesła]. W zeszłym roku na plaży prowadziłem serię eventów i spędziłem w tym hotelu kilka tygodni. Jak ktoś chciał, to dało radę się zorientować, że tutaj jestem i spędzam tu dużo czasu. I tak oto po pracy siedzę przy stoliku, pije kawę, przychodzi pani i mówi: „Jak ja się cieszę panie Filipie, że pana znalazłam!” - opowiada Chajzer.

Okazało się, że kobieta miała marzenie, które spełnić mógł tylko on. Chciała, by... udzielił ślubu jej i jej partnerowi. A wszystko na plaży w Sopocie przy tłumie gapiów.

– Nie jestem Robertem Biedroniem, nie jestem księdzem i nigdy nie byłem nawet ministrantem. Więc jak mam udzielić ślubu? – zastanawia się. Na szczęście wszystko skończyło się tak, jak zaplanowali i wymarzyli sobie państwo młodzi. Humanistyczny ślub, którego udzielił im Filip Chajzer, z pewnością był dla nich wielkim przeżyciem i jedną z najpiękniejszych chwil w życiu.

Po krótkiej przemowie prowadzącego, który tryskał humorem, państwo młodzi złożyli sobie uroczystą przysięgę. Ten moment wyciska łzy. Zobaczcie to sami.

Najpierw odbyła się też błyskawiczna ceremonia urzędowa, po której państwo młodzi przenieśli się tam, gdzie ich impreza im się marzyła – czyli w miejsce swojej pierwszej randki. Jak wskazują, USC nie chciał zgodzić się na zaślubiny na plaży, więc oni postanowili znaleźć inną drogę do spełnienia marzeń.

Państwu młodym życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

RadioZET.pl/SA