Zamknij

Filip Chajzer z kolejną wspaniałą akcją

Redakcja
01.03.2018 12:24
Filip Chajzer wyzwanie New Balance
fot. Instagram

Filip Chajzer wpadł na kolejny genialny pomysł. Marka New Balance rzuciła mu wyzwanie: ma pobiec 10 kilometrów w miejskim biegu. Co on na to? Potroił stawkę!

Filip Chajzer zdecydowanie należy do grona osób, które dobrze wykorzystują swoją popularność. Niejeden raz pokazał, że potrafi zrobić coś dla potrzebujących. Teraz stanął przed kolejnym wyzwaniem. Znana marka obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych rzuciła mu wyzwanie.

„Rzucamy Ci wyzwanie. Jeśli do 30 kwietnia przebiegniesz dowolnie wybrany przez Ciebie bieg na 10 kilometrów, to my ze swojej strony wesprzemy wybrany przez Ciebie dom dziecka lub inne osoby będące w potrzebie naszymi produktami sportowymi o wartości 10 tysięcy złotych” — napisano na profilu New Balance Polska.

Prezenter zgodził się przyjąć wyzwanie, ale na swoich warunkach. Wychodząc z założenia, że biegi miejskie są niepotrzebnym blokowaniem miast, stwierdził, że nie pobiegnie w biegu zorganizowanym, tylko wybraną przez siebie trasą na uboczu miasta. Jednak nie poprzestał tylko na ofercie marki, ale podbił stawkę. Zaproponował, że jeśli zbierze 300 osób, które z nim pobiegną, to New Balance przekaże sprzęt za 30 tysięcy złotych.

„Podbijam stawkę 2 krotnie, albo nie... 3 krotnie. Nie pobiegnę w żadnym zorganizowanym biegu. Nie lubię blokowania miasta. Pobiegnę znaną trasą pieszo-rowerową z Wilanowa do Powsina. W niedzielę 25.03 o 10:00. To idealne 5km z plaży Wilanów do skrzyżowania Drewny i Przekornej. Wte i wewte 10km. I teraz deal - jeśli za moim prawie turbo dupskiem na spontanie pobiegnie 200 osób (chociaż słowo bieg jest zdecydowanie na wyrost) przekażecie do domów dziecka sprzęt za 20.000 PLN. Jeśli pobiegnie 300, za 30.000 PLN. Na więcej nie naciągam bo nie lubię naciągania. To daje 6 domów dziecka po 5.000 zł. Piękne? Zasada w biegu #TurboChajzerNBrun jest jedna. Czas nie ma znaczenia. Nie jestem orłem szybkości i kondycji. Podejmuję po raz kolejny próbę treningów biegowych. Jeśli chcesz zacząć razem ze mną to ćwicz, ale się nie przejmuj bo i tak biegniemy moim żenującym tempem” — napisał Chajzer.

Targ został dobity, zatem teraz czekamy na 300 chętnych do biegu #TurboChajzerNBrun.

RadioZET.pl/SA