Zamknij

Filip Chajzer zagrał w filmie. I to jakim! "Długo zastanawiałem się, czy to wypada"

10.08.2021 11:15
Filip Chajzer
fot. TRICOLORS/East News

Filip Chajzer od dawna znany jest z angażowania się w różne nietypowe akcje. Tym razem w szczytnym celu zdecydował się zagrać w filmie. Jak twierdzi, zrobił to, by wspierać młodych ludzi, realizujących ważne przedsięwzięcie.

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów, związanych z TVN. Od lat jest prowadzącym " Dzień Dobry TVN", dzięki któremu zyskał dużą sympatię widzów. Jednak jeszcze więcej pozytywnych emocji dziennikarz wzbudza dzięki swoim nietypowym akcjom i przedsięwzięciom, w które często angażuje się, kiedy celem jest szczytna idea. Niejednokrotnie prezenter wspiera zbiórki na leczenie chorych dzieci, chętnie przekazuje też swoje osobiste rzeczy na różne aukcje charytatywne. Filipowi Chajzerowi zdarza się nawet przystawać na propozycje niezwykle egzotyczne - tak jak ta niedawno, kiedy jeden z widzów zaproponował mu, że odkupi od niego buty, w których, jak się mu zdawało, dziennikarz już nie chodzi. Prezenter niespodziewanie na propozycję przystał, a widz mógł odkupić buty, deklarując wpłatę na jakąś organizację charytatywną.

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazała bałagan w kuchni. Tym kadrem zdobyła serca fanów [FOTO]

Filip Chajzer zagrał w filmie o Powstaniu Warszawskim

Na Instagramie Filip Chajzer pochwalił się ujęciem wprost z planu filmu, w którym zgodził się zagrać. Jest to film o tematyce powstańczej, zatytułowany "Odebrano mi młodość", który za własne pieniądze realizowała grupa młodych ludzi. Zdaniem prezentera, który - jak sam przyznaje, ma małe doświadczenia na planie - realizacja wyglądała bardzo profesjonalnie. On sam, choć jest świadom swoich skromnych umiejętności aktorskich, ma nadzieję, że przynajmniej jego "zasięgi" pozwolą twórcom dzieła dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. W filmie Chajzer gra przyszłego męża sanitariuszki Marii Kowalskiej.

"Długo zastanawiałem się, czy to wypada, ale ostatecznie zdecydowałem, że jeśli moje "zasięgi" mogą pomóc młodym ludziom, którzy za własne pieniądze postanowili nakręcić film o Powstaniu Warszawskim to - ok, wchodzę w to! Pomagam jak umiem najlepiej. Oczywiście zapału mam zdecydowanie więcej niż talentu aktorskiego, ale to proszę wybaczyć. Film, w którym gram, nosi tytuł "Odebrano mi młodość" - jest to cytat jednej z Bohaterek - p. Marii Kowalskiej. Miałem zaszczyt zagrać (przyszłego) męża p. Marii, która w Powstaniu była sanitariuszką. Poznali się w szpitalu polowym. Konwencja to wywiady z Powstańcami, które przeplatają retrospekcje grane przez pasjonatów historii. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszego profesjonalizmu. Plan w wyglądał bardzo PRO - efekt też" - przekonuje Chajzer.