Zamknij

Filip Chajzer żartuje z Patryka Jakiego? „Dam każdemu i każdej”

Redakcja
10.10.2018 13:28
Filip Chajzer
fot. Instagram

Filip Chajzer bardzo często w swoich postach w social mediach komentuje aktualne wydarzenia społeczne czy polityczne. Jego najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie, przypomina niedawną fotkę Patryka Jakiego i jego biblioteczki.

Kampania wyborcza w wyborach samorządowych 2018 wchodzi w bardzo zaawansowaną fazę. Oczy wielu wyborców zwrócone są w stronę Warszawy, gdzie rozgrywa się walka Rafała Trzaskowskiego i Patryka Jakiego o prezydencki fotel. Kandydaci prześcigają się w pomysłach na to, jak przekonać do siebie wyborców. Obydwaj kandydaci byli gośćmi programu „Klasa” w TVN, gdzie kandydat PO pochwalił się obszerną domową biblioteczką. Na te słowa Jaki zareagował błyskawicznie, publikując w sieci zdjęcie z własną biblioteczką w tle. Zdjęcie to odbiło się dużym echem w Internecie. Teraz swój komentarz do niego postanowił dorzucić także Filip Chajzer.

Prezenter pokazał na Instagramie swoje zdjęcie przy biurku, co prawda z inną już biblioteczką, nie tą samą, ze studia TVN, ale z rollupem z nadrukowanym zdjęciem książek. Fotkę opatrzył nieco propagandowym hasłem „DAM KAŻDEMU I KAŻDEJ”, z pytaniem, kto by na niego głosował.

Fani Chajzera z radością przyjęli jego zdjęcie i przyznają, że na pewno oddaliby na niego swój głos.

„Przekonałeś mnie tą jakże jedyną w swoim rodzaju biblioteczką”, „Filip na prezydenta”, „Hasło wyborcze nie do przebicia” – chwalą komentujący i przyznają, że broszka w kształcie Świnki Peppy na pewno przekonała do niego wszystkie dzieci.

Przypomnijmy, że po publikacji zdjęcia przez Patryka Jakiego szybko okazało się, że pomysł ten przyniósł mu więcej szkody niż pożytku. Internauci dopatrzyli się, że książki na półkach, a w zasadzie ich tematyka, dobrane są jakby bez ładu i składu. Znalazły się tam m.in. niemieckie pozycje o lokomotywach, kryminał J.K. Rowling czy książka o Coco Chanel. W odbiciu lampki znajdującej się na biurku dostrzeżono, że zdjęcie zostało wykonane nie w domu, tylko dużej przestrzeni – studiu. Wreszcie okazało się, że półka z książkami to ta sama, którą można znaleźć w kadrach serialu „Pułapka” emitowanego przez TVN. To zresztą niejedyne „wtopy”, jakie wytknięto kandydatowi. Internet nie zostawił na nim suchej nitki, a przeróbki zdjęcia są powszechne.

RadioZET.pl/SA