Zamknij

Powstanie film o Edycie Górniak? Diwa myśli już nad scenariuszem. Wie, kto mógłby ją zagrać

23.10.2021 16:20
Edyta Górniak
fot. Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak zrealizuje film o sobie? Piosenkarka wyznała w rozmowie z tabloidem, że zaczęła nawet pisać scenariusz. Myślała także o aktorce, która mogłaby wcielić się w jej rolę. Zaskakujące, kogo ma na myśli. 

Edyta Górniak należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Piosenkarka od lat wzbudza zainteresowanie mediów, choć w ostatnich latach coraz mniej za sprawą swojej twórczości muzycznej, a bardziej - życia osobistego i kontrowersyjnych wypowiedzi. 

W czasie pandemii była jurorka "The Voice of Poland" ujawniła się jako zwolenniczka teorii spiskowych i przeciwniczka szczepień przeciwko COVID-19. Niedawno Górniak przestrzegała przed szkodliwym "opryskiem na lisy". Dzieliła się także swoimi przemyśleniami na temat szczepień i odporności, a także rozważaniami na tematy duchowe. Równolegle prasa donosiła o nie najlepszej sytuacji w domu rodzinnym Edyty Górniak i jej kontakcie z matką oraz relacjach piosenkarki z byłym mężem Dariuszem Krupą, który odbywał karę więzienia. Sporo mówiło się także o burzliwym życiu uczuciowym gwiazdy i jej bliskiej przyjaźni z Rafałem Brzozowskim. 

Film o Edycie Górniak jednak powstanie? Piosenkarka pracuje nad scenariuszem

Życie Edyty Górniak jest niemal gotowym materiałem na film. Diwa dobrze o tym wie, dlatego niewykluczone, że wkrótce takie dzieło faktycznie powstanie. Górniak potwierdziła w rozmowie z "Faktem", że podjęła pracę nad scenariuszem. 

Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film. Bardzo cenię polskie kino i czasami jak oglądam polskie filmy myślę sobie: "O, ten mężczyzna mógłby zagrać tę osobę, ta dziewczyna tę". Zaczęłam nawet pisać scenariusz, ale to jest taka robota, że musiałabym chyba zrobić rok przerwy od wszystkiego i skupić się tylko na tym - wyznała tabloidowi Edyta. 

Była jurorka "The Voice Kids" podkreśla, że skrywa jeszcze wiele historii, które mogłyby zaskoczyć nawet jej wiernych wielbicieli. 

Są w moim życiu historie niezwykłe, śmieszne i takie, które zataczają koło. Mogłabym te historie opowiadać bez końca. Myślę, że jeśli ludzie chcieliby zanurzyć się w to, co ukształtowało moją duszę i co ulepiało ten charakter, osobę, trzeba by zajrzeć do samego początku, tam był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący. I żeby to zrozumieć, trzeba by wprowadzić ludzie w historię moich rodziców, która okazała się niespełniona. Zresztą historia mojego syna też jest niesamowita, w jego ciele płyną cztery rodzaje krwi - powiedziała "Faktowi" Edyta. 

Film o Edycie Górniak z pewnością ucieszyłby fanów artystki. Gwiazda nawet myślała nad tym, która z polskich aktorek mogłaby ją zagrać. Okazuje się, że największe szanse miałaby obecnie Magdalena Boczarska