Zamknij

Finał "Sanatorium Miłości": Zbyszek wbił szpilę Ani? Widzowie rozczarowani postawą seniora

08.03.2021 11:22
Zbyszek z "Sanatorium Miłości 3"
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Sanatorium Miłości 3" zakończył się bez par. Widzowie nie kryją rozczarowania postawą Zbyszka, który nie tylko zranił Anię, ale też nie zadeklarował się wobec Janiny. W komentarzach zawrzało. 

"Sanatorium Miłości 3" dobiegło końca. Kuracjusze pożegnali się z ośrodkiem w Polanicy-Zdroju. Już tradycyjnie Marta Manowska zabrała wszystkich na uroczysty bal, podczas którego wybrano króla i królową turnusu. Przedtem uczestnicy przeszli metamorfozy pod okiem stylistów, by na finałowej gali zaprezentować się w eleganckich strojach i nowych fryzurach.

W trzecim sezonie randkowego show produkcja zdecydowała się zrobić wyjątek i wyłonić aż dwie królowe. Zostały nimi Halinka i Jadzia. Tytuł króla przypadł Zdzisławowi, który w ubiegłym tygodniu swoim poruszającym wyznaniem doprowadził Martę Manowską do łez. Niestety żaden z uczestników programu nie wyjechał pod rękę z drugą połówką. Oficjalnie nikt nie stworzył pary, mimo że przez moment wydawało się, że zrobią to Janina i Zbyszek. Senior wprawdzie oddał głos na swoją faworytkę, ale ostatecznie nie zdobył się na żadną poważną deklarację. 

Sanatorium Miłości: powstanie czwarty sezon programu. Manowska zdradziła szczegóły

Sanatorium Miłości 3: Ania poczuła się zraniona decyzją Zbyszka?

Wielu widzów wciąż nie może wybaczyć Zbyszkowi nielojalności wobec Ani i nagłego "przeskoku" do Janiny. W rozmowie z Martą Manowską senior zadeklarował jednak, że jeszcze wszystkich zaskoczy. Internauci sądzili, że być może 63-letni Opolanin szykuje niespodziankę i w finale ogłosi się parą z którąś z kuracjuszek - Janiną, a może nawet Anią. Niestety nic takiego się nie wydarzyło.

Gdy w finale Zbyszek bez zawahania się zagłosował na Jankę, Ania miała nietęgą minę. Zdaniem widzów senior ponownie zranił wrażliwą kuracjuszkę. Ale nie dał też satysfakcji - wydawałoby się - pewnej swojej pozycji Janinie. 

Wygląda na to, że Janeczka nie spełniła jego oczekiwań - czytamy w komentarzach na Facebooku. 

Ale [Ania] żal ma nadal do Zbycha. Zawsze szpilę wbija...

Bieda Ania, widziałam jej wzrok, jak Zbyszek zagłosował na Janinę. Aż mi się jej żal zrobiło... 

Żałosne. Brak klasy. Brak słów. Ciekawe jak długo nacieszy się Janiną, swoją zdobyczą. Współczuję.

Część jednak zachęcała Zbyszka do związania się z Janką, twierdząc, że idealnie do siebie pasują. Co ciekawe, bardziej wtajemniczeni pisali, że Zbyszek od ponad pół rok nie jest sam. Nie chcieli jednak zdradzić, czy chodzi o Janinę. 

Kuracjusz niedawno wyznał, że jego serce jest już zajęte. Miejmy nadzieję, że wszystkiego dowiemy się w odcinku specjalnym "Sanatorium Miłości". 

Sanatorium Miłości: Zbyszek znalazł miłość w programie? Jego serce jest już zajęte